Meetings Week Poland 2019 zapowiedź dnia drugiego (Horeca Radio)

0
1052
Zapraszamy do wysłuchania specjalnego wydania audycji pt. „Relacje, wydarzenia”. Dagmara Chmielewska, dyrektor zarządzająca Stowarzyszenia Branży Eventowej oraz Grażyna Woźniczka-Bogucka, współwłaścicielka Polka Travel i przestawicielka SOIT opowiadają co przygotowały podczas drugiego dnia Meetings Week Poland 2019

Tegoroczna siódma edycja Meetings Week Poland odbywa się w nowej, trzydniowej formule, która zakłada prowadzone równolegle konferencje i warsztaty. Meetings Week Poland 2019 odbędzie się w dniach 20-22 marca w MsMermaid w Warszawie. Partnerem medialnym jednego z najważniejszych wydarzeń dla krajowej branży spotkań jest portal Horeca Business Club oraz Horeca Radio.

Organizatorzy Meetings Week Poland 2019 to: Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel (koordynator), SITE Poland, MPI Poland Chapter, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce oraz Polska Organizacja Turystyczna Poland Convention Bureau, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie, The Warsaw Voice i MeetingPlanner.pl. Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej.

Partnerzy audycji:

        

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.