Powstało branżowe forum dyskusyjne dla krakowskich hotelarzy

0
1418
Firma Jordan Group, operator Hotelu Galaxy, postanowiła utworzyć branżowe forum dyskusyjne zrzeszające hotelarzy ze stolicy Małopolski. Celem inicjatywy, na czele której stanął Witold Matwijów, jest wymiana poglądów na bieżące kwestie dotyczące branży, rozwijanie współpracy pomiędzy krakowskimi hotelami, a także inicjowanie postulatów kierowanych do lokalnych władz.

Forum będzie miało charakter nieformalny, a spotkania mają odbywać się cyklicznie. Premierowe zebranie zaplanowane jest na najbliższy wtorek w zlokalizowanym przy ul. Gęsiej 22a Hotelu Galaxy.

„Mamy nadzieję, że wspólnie uda się nam rozwinąć ideę Klubu Dyrektorów Hoteli Krakowskich, który działałby na wspólnie przez nas przyjętych zasadach. Pragniemy, aby każde spotkanie Klubu Dyrektorów poprzedzone było ciekawą prelekcją lub prezentacją w wykonaniu przedstawiciela świata kultury, nauki, administracji publicznej, polityki, sportu, Kościoła, związków zawodowych, partii politycznych, stowarzyszeń i innych” – czytamy w oficjalnym komunikacie wystosowanym przez Witolda Matwijówa, Dyrektora Hotelu Galaxy, w imieniu firmy Jordan Group

Obecnie forum zrzesza przedstawicieli już ponad 50 krakowskich obiektów. Każdego członka obowiązywać będzie składka w wysokości 30 zł / os, z której sfinansowany zostanie m.in. poczęstunek. Do końca lipca spotkania odbywać się będą w Hotelu Galaxy, ale organizator przedsięwzięcia nie wyklucza zmiany lokalizacji.

„Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie Państwa sugestie dotyczące zapraszanych osób-prelegentów i ciekawych, aktualnych tematów. My uczynimy wszystko, aby wskazane przez Państwa osoby przyjęły nasze zaproszenie i wystąpiły na spotkaniu Klubu. Zakładamy, że kolejne spotkania będą odbywać się również w innych hotelach krakowskich i hotele – Członkowie Klubu – zechcą zaprosić nas w swoje gościnne progi” – pisze Matwijów

Więcej szczegółów na temat Klubu Dyrektorów Hoteli Krakowskich znajdziecie Państwo na stronie internetowej https://klubdyrektorow.jordan.pl/pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.