„Master of Business Administration dla hotelarzy”- to pierwsze takie studia! W październiku rusza rekrutacja!

0
360

Studia „Master of Business Administration dla hotelarzy” dedykowane są menedżerom przedsiębiorstw hotelarskich i są ukierunkowane na współczesne trendy w ekonomii – finansach – zarządzaniu. Słuchacze MBAH zdobywają interdyscyplinarną wiedzę i umiejętności niezbędne w nowoczesnym podejściu do zarządzania przedsiębiorstwem hotelarskim. Problematyka kursów oraz profesjonalna kadra z dużym doświadczeniem praktycznym w branży hotelarskiej decydują o wyjątkowości i unikalności programu studiów. 

Głównym celem MBAH jest rozwinięcie kompetencji menedżerskich uczestników programu, ukierunkowanych na wyzwania sektora hotelarskiego. Rosnąca konkurencja i nowe trendy na rynku wymagają ciągłego poznawania i adoptowania nowych rozwiązań w przedsiębiorstwie hotelarskim. Grupę docelową stanowią pracownicy branży hotelarskiej planujący rozwój swojej kariery zawodowej w kierunku menedżerskim lub podniesieniu swoich kwalifikacji – jako właścicieli czy kierowników działów w przedsiębiorstwie hotelarskich. Kandydaci muszą mieć ukończone studia wyższe z doświadczeniem zawodowym w branży usług hotelarskich z min. 3 letnim doświadczeniem.

Zajęcia prowadzone są w trybie niestacjonarnym: w soboty i niedzielę. Łączna liczba godzin zajęć podczas jednego zjazdu wynosi: 20 godzin.

Reklama

W ramach studium zostanie zorganizowanych 15 zjazdów. Zajęcia będą prowadzone w formie wykładów, ćwiczeń, warsztatów i seminariów. Wykładowcami są eksperci, praktycy biznesu oraz pracownicy prestiżowych instytutów i uczelni.

Studia podyplomowe trwają dwa semestry:

  • rozpoczęcie studiów: początek roku akademickiego (data podana na dwa tygodnie przed inauguracją studiów podyplomowych) bądź semestr wiosenny (marzec);
  • zakończenie studiów: koniec roku akademickiego, bądź semestr jesienny (luty).

Kandydaci na studia podyplomowe zobowiązani są do złożenia:

  • wypełnionego formularza zgłoszenia;
  • aktualnego CV;
  • kopii dyplomu ukończenia studiów wyższych.

O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń oraz wyniki rozmowy kwalifikacyjnej.

Czesne wynosi 19 400 zł. za cały program studiów podyplomowych wraz z opłatą wpisową.

Program Studiów MBAH

Portal Horeca Business Club i Horeca Radio sprawuje nad studiami patronat medialny.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.