„Master of Business Administration dla hotelarzy”- to pierwsze takie studia! W październiku rusza rekrutacja!

0
755

Studia „Master of Business Administration dla hotelarzy” dedykowane są menedżerom przedsiębiorstw hotelarskich i są ukierunkowane na współczesne trendy w ekonomii – finansach – zarządzaniu. Słuchacze MBAH zdobywają interdyscyplinarną wiedzę i umiejętności niezbędne w nowoczesnym podejściu do zarządzania przedsiębiorstwem hotelarskim. Problematyka kursów oraz profesjonalna kadra z dużym doświadczeniem praktycznym w branży hotelarskiej decydują o wyjątkowości i unikalności programu studiów. 

Głównym celem MBAH jest rozwinięcie kompetencji menedżerskich uczestników programu, ukierunkowanych na wyzwania sektora hotelarskiego. Rosnąca konkurencja i nowe trendy na rynku wymagają ciągłego poznawania i adoptowania nowych rozwiązań w przedsiębiorstwie hotelarskim. Grupę docelową stanowią pracownicy branży hotelarskiej planujący rozwój swojej kariery zawodowej w kierunku menedżerskim lub podniesieniu swoich kwalifikacji – jako właścicieli czy kierowników działów w przedsiębiorstwie hotelarskich. Kandydaci muszą mieć ukończone studia wyższe z doświadczeniem zawodowym w branży usług hotelarskich z min. 3 letnim doświadczeniem.

Zajęcia prowadzone są w trybie niestacjonarnym: w soboty i niedzielę. Łączna liczba godzin zajęć podczas jednego zjazdu wynosi: 20 godzin.

W ramach studium zostanie zorganizowanych 15 zjazdów. Zajęcia będą prowadzone w formie wykładów, ćwiczeń, warsztatów i seminariów. Wykładowcami są eksperci, praktycy biznesu oraz pracownicy prestiżowych instytutów i uczelni.

Studia podyplomowe trwają dwa semestry:

  • rozpoczęcie studiów: początek roku akademickiego (data podana na dwa tygodnie przed inauguracją studiów podyplomowych) bądź semestr wiosenny (marzec);
  • zakończenie studiów: koniec roku akademickiego, bądź semestr jesienny (luty).

Kandydaci na studia podyplomowe zobowiązani są do złożenia:

  • wypełnionego formularza zgłoszenia;
  • aktualnego CV;
  • kopii dyplomu ukończenia studiów wyższych.

O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń oraz wyniki rozmowy kwalifikacyjnej.

Czesne wynosi 19 400 zł. za cały program studiów podyplomowych wraz z opłatą wpisową.

Program Studiów MBAH

Portal Horeca Business Club i Horeca Radio sprawuje nad studiami patronat medialny.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.