Lufthansa wprowadza dodatkowe połączenia z Rzeszowa

0
268
Lufthansa poszerza swój letni rozkład połączeń na 2019 rok. Liczba lotów z aeroportu w Jasionce do stolicy Bawarii wzrośnie do dwóch dziennie, zmianie ulegną również godziny połączeń.

Rozszerzona oferta niemieckiego przewoźnika umożliwi podróżującym wieczorne loty z Monachium do Rzeszowa. Najpóźniejszy rejs ze stolicy Bawarii wystartuje o 21:35, a przylot do Rzeszowa przewidywany jest na godzinę 23:00. Pierwszy powrotny kurs do Monachium rozpocznie się natomiast już o godzinie 6:15. Loty na tej trasie będą odbywać się każdego dnia.

Reklama

Nowe godziny połączeń z podkarpackiego portu lotniczego umożliwią dogodniejsze połączenia transferowe na lotnisku przesiadkowym Lufthansy w Monachium. Jak stwierdził Frank Wagner, Country Manager Lufthansa Group w Polsce, zmiany wprowadzone w rozkładzie są odpowiedzią właśnie na rosnące zapotrzebowanie ze strony pasażerów.

„Połączenia z Rzeszowa do Monachium cieszą się coraz większym powodzeniem, dlatego zdecydowaliśmy się odpowiedzieć na potrzeby pasażerów wprowadzając dodatkowe połączenie w tygodniu i dostosowując godziny rejsów. Jestem przekonany, że nowe połączenia zagwarantują mieszkańcom regionu jak i rosnącej liczbie klientów korporacyjnych jeszcze lepsze możliwości podróży przez nasz port przesiadkowy w Monachium, skąd można udać się w dalszą podróż w 130 kierunkach.”

Z wypowiedzią Wagnera zgodził się również Michał Tabisz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka:

„Bezpośrednie połączenie z Monachium to jedna z najważniejszych tras w naszym rozkładzie, szczególnie dla pasażerów biznesowych, których z roku na rok przybywa na Podkarpaciu. Jestem przekonany, że wielu z nich skorzysta z dodatkowych możliwości przesiadkowych, jakie otworzą się dzięki wprowadzonym zmianom. Lufthansa jest dla nas ważnym partnerem i cieszymy się z konsekwentnego rozwoju jej oferty na naszym lotnisku.”

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!