Lufthansa wprowadza dodatkowe połączenia z Rzeszowa

0
1070
Lufthansa poszerza swój letni rozkład połączeń na 2019 rok. Liczba lotów z aeroportu w Jasionce do stolicy Bawarii wzrośnie do dwóch dziennie, zmianie ulegną również godziny połączeń.

Rozszerzona oferta niemieckiego przewoźnika umożliwi podróżującym wieczorne loty z Monachium do Rzeszowa. Najpóźniejszy rejs ze stolicy Bawarii wystartuje o 21:35, a przylot do Rzeszowa przewidywany jest na godzinę 23:00. Pierwszy powrotny kurs do Monachium rozpocznie się natomiast już o godzinie 6:15. Loty na tej trasie będą odbywać się każdego dnia.

Nowe godziny połączeń z podkarpackiego portu lotniczego umożliwią dogodniejsze połączenia transferowe na lotnisku przesiadkowym Lufthansy w Monachium. Jak stwierdził Frank Wagner, Country Manager Lufthansa Group w Polsce, zmiany wprowadzone w rozkładzie są odpowiedzią właśnie na rosnące zapotrzebowanie ze strony pasażerów.

„Połączenia z Rzeszowa do Monachium cieszą się coraz większym powodzeniem, dlatego zdecydowaliśmy się odpowiedzieć na potrzeby pasażerów wprowadzając dodatkowe połączenie w tygodniu i dostosowując godziny rejsów. Jestem przekonany, że nowe połączenia zagwarantują mieszkańcom regionu jak i rosnącej liczbie klientów korporacyjnych jeszcze lepsze możliwości podróży przez nasz port przesiadkowy w Monachium, skąd można udać się w dalszą podróż w 130 kierunkach.”

Z wypowiedzią Wagnera zgodził się również Michał Tabisz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka:

„Bezpośrednie połączenie z Monachium to jedna z najważniejszych tras w naszym rozkładzie, szczególnie dla pasażerów biznesowych, których z roku na rok przybywa na Podkarpaciu. Jestem przekonany, że wielu z nich skorzysta z dodatkowych możliwości przesiadkowych, jakie otworzą się dzięki wprowadzonym zmianom. Lufthansa jest dla nas ważnym partnerem i cieszymy się z konsekwentnego rozwoju jej oferty na naszym lotnisku.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.