Międzynarodowy koncept znanej marki pojawi się w Warszawie

0
1059
Już w połowie września, przez okres czterech tygodni, w stołecznym Regina Barze dostępny będzie nowy koncept marki Martini – Pop-up Caffè Torino. Dzięki temu warszawiacy będą mogli bliżej zapoznać się z kulturą aperitivo.

Już od kilku lat marka Martini realizuje projekt Caffè Torino by Martini. Ma on nawiązywać do historii aperitivo oraz turyńskiej kultury i dziedzictwa. Sam pomysł ma na celu stworzenie na określony czas baru pop-up w dowolnie wybranym miejscu na świecie. Podczas projektu za barem stają najlepsi barmani z danego kraju, dodatkowo zapraszane mają być też gwiazdy międzynarodowej sceny barmańskiej.

Projekt Caffè Torino by Martini zaprezentowany został już w kilku największych miastach globu, m.in: Moskwie, Nowym Jorku, Antwerpii, Atenach, Londynie czy Berlinie. W Warszawie ma potrwać od 20 września do 13 października. W tym czasie marka Martini wraz z pracownikami Regina Baru przygotują miejsce, które nawiązywać będzie do tradycyjnego turyńskiego Caffè Torino i dziedzictwa Martini. Kolejne dni wypełnione zostaną wydarzeniami kulturalnymi oraz spotkaniami z wyjątkowymi osobowościami ze świata barmańskiego.

Źródło: Caffe Torino by Martini

Na inaugurację baru przygotowano wielką atrakcję – klienci będą mogli spróbować drinków z karty przygotowanej przez Simone Caporale, globalnego ambasadora Martini, który tego dnia przyleci do Polski i zaprezentuje własną interpretację tradycyjnych włoskich koktajli.

W kolejnych tygodniach karta Caporalego zostanie uzupełniona o koktajlowe interpretacje najlepszych barmanów z Polski i zagranicy, m.in. Moniki Berg, Rana Van Ongevalle, Anity Otłuszyk, czy barmanów z Wody Ognistej. Dodatkowo będzie można spróbować tradycyjnych włoskich przekąsek przygotowanych przez Szefa Kuchni Regina Bar oraz osób zaproszonych do współpracy przy projekcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.