Mercure Białystok przyjmie gości w pierwszej połowie 2020 roku!

0
2573

Orbis zawarł umowę franczyzy z lokalnym partnerem i inwestorem City Interhotels Sp. z o. o. sp. k. na hotel Mercure w Białymstoku (92 pokoje), który otworzy się w pierwszej połowie 2020 roku.

 Hotel Mercure Białystok, który jest w budowie, znajduje się w zielonej części miasta, przy ulicy Hetmańskiej 50, 600 m od centrum handlowego oraz w pobliżu dworca kolejowego.

Mercure Białystok – po hotelu Royal – będzie naszym drugim adresem w mieście. Jesteśmy hotelarzami, mamy doświadczenie w branży, ambicje i wiemy do czego dążymy. Ne ukrywam, że w aktualnej sytuacji rynkowej dobra lokalizacja, przemyślany projekt wnętrz czy wysoka jakość materiałów wykończeniowych nie są wystarczające, aby odnieść sukces w hotelarstwie. Mercure jest silną i rozpoznawalną marką, i właśnie takiej marki hotelowej potrzebował ten projekt. Mercure Białystok będzie idealnym miejscem dla osób podróżujących przede wszystkim służbowo. Wierzymy, że goście docenią standard hotelu, jakość oferowanych usług oraz świetną lokalizację – wyjaśnia Marek Piotrowski, współinwestor i prezes MEP-POL Sp. z o.o.

Mercure Białystok zapewni gościom komfort oraz oryginalny wystrój wnętrz, charakterystyczny dla tej marki. Do dyspozycji gości będzie również nowoczesna powierzchnia konferencyjna, strefa fitness oraz restauracja Winestone.

– Białystok, który niebawem będzie mógł korzystać z potencjału projektu infrastrukturalnego Rail Baltica, jest jednym z najbardziej przyjaznych miast dla biznesu w Polsce – otwartym na ludzi i innowacje oraz oferującym atrakcje dla turystów.  Wybór dobrze znanej i lubianej marki Mercure z pewnością pomoże inwestorowi w osiągnięciu wysokiej pozycji rynkowej i przyciągnięciu klientów korporacyjnych, których będzie coraz więcej w tym mieście – dodaje Jacek Stasikowski, dyrektor ds. rozwoju sieci w Grupie Orbis i Accor na Polskę i Kraje Bałtyckie.

 Sieć Mercure to znane i rozpoznawalne na całym świecie hotele grupy Accor kategorii średniej (midscale). Pod marka Mercure działa obecnie ponad 790 hoteli w 61 krajach na całym świecie. Każdy hotel Mercure jest inny i inspirowany lokalną kulturą. Mercure to jedyna marka hoteli klasy średniej łącząca siłę międzynarodowej sieci i doświadczenie z wysoką jakością typową dla hoteli zintegrowanych z lokalną społecznością.

W Polsce działa 21 hoteli Mercure, a kolejne 5 otworzy się do końca 2022 roku. Mercure Białystok będzie drugim hotelem marek grupy Accor w tym mieście, po hotelu marki ibis Styles.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.