Gastromall Group rozwija śniadaniowy koncept

0
1010
We wtorek oficjalnie zainaugurowano szóstą w Polsce restaurację pod szyldem Deli Sandwich. Nowy lokal mieści się w katowickim biurowcu A4 Business Park.

Najnowszy punkt Deli Sandwich zlokalizowany jest przy ul. Francuskiej. To druga restauracja tej marki w stolicy województwa śląskiego. Pozostałe działają już w Krakowie i we Wrocławiu.

Deli Sandwich jest siecią gastronomiczną z bogatą ofertą śniadań. W zróżnicowanym menu można znaleźć chociażby świeżo wypiekane pieczywo, kanapki, ciasta, słodkie croissanty, francuskie tarty, wyciskane soki, smoothie, domową lemoniadę, a także aromatyczną kawę. Istnieje również możliwość spożycia ciepłego obiadu, a od godziny 11:00 restauracja proponuje pizzę na zamówienie według własnych pomysłów. Co więcej, na potrawę trzeba czekać jedynie 3 minuty.

Restauracje Deli Sandwich znajdują się pod skrzydłami Gastromall Group, rozwijającej pozostałe marki w modelu franczyzowym. Oprócz kawiarni i lokali oferujących śniadania, Gastromall kontynuuje ekspansję sieci restauracji Olimp między innymi we Wrocławiu i Gdańsku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.