Sieć Papa Diego zawitała nad Morze Bałtyckie

0
1186
Już od czwartku 22 listopada goście odwiedzający Forum Gdańsk mogą wybrać się na meksykańską ucztę do Papa Diego. W nowym, trójmiejskim lokalu tej sieci można spróbować m.in. kilku rodzajów burrito, tacos i burrito bowli, a także specjalnej lokalnej wersji tych dań – z dorszem.

Gdańska restauracja Papa Diego kusi gości wyrazistą i świeżą kuchnią meksykańską: tacos z wyjątkowymi salsami, m.in. mango-tamaryndową lub chipotle, nachos z wieprzowiną carnitas oraz burrito z kurczakiem w korzennym sosie mole. Wszystkich smaków można również spróbować w formie modnych burrito bowli. Wyjątkową propozycją przygotowaną specjalnie z myślą o mieszkańcach Pomorza są rybne warianty meksykańskich dań – z dorszem. Deser to tradycyjne chrupiące churros z waniliowym sosem czekoladowym.

Na gości głodnych wrażeń czekają sosy z ekstremalnie pikantnych papryczek, które wycisną łzy niejednemu śmiałkowi. Aby móc zmierzyć się z kulinarnym wyzwaniem, należy jednak podpisać stosowne oświadczenie. Ogień w gardłach ugaszą domowe lemoniady.

Nowy lokal inspirowany ojczyzną Carlosa Santany znajduje się w strefie restauracyjnej Forum Gdańsk, na poziomie drugim. Goście centrum rekreacyjno-handlowego odwiedzający zarówno Papa Diego, jak i multipleks Helios, mogą skorzystać z wyjątkowej oferty: każdy, kto w Papa Diego pokaże papierowy lub elektroniczny bilet do kina Helios, otrzyma do zamówienia porcję słodkich churros. Dodatkowo w każdy poniedziałek do burrito dodawane są małe nachosy za pół ceny, a wtorkowe zestawy składają się nie z trzech, a czterech pysznych tacos.

Papa Diego to pierwsza marka stworzona przez Foodio Concepts – firmę założoną przez spółkę Helios z Grupy Agora, operatora największej w Polsce sieci multipleksów oraz jej partnerów biznesowych – Piotra Grajewskiego i Piotra Komóra, doświadczonych managerów z branży restauracyjnej, którzy współtworzyli i zarządzali m.in. warszawskimi restauracjami Blue Cactus, Iguana Lounge i Hard Rock Cafe.

Papa Diego w Forum Gdańsk to drugi lokal sieci. Pierwszy od tygodnia działa w Libero Katowice. Kolejne zostaną otwarte m.in. w Poznaniu (Posnania), Warszawie (Centrum Praski Koneser, Galeria Młociny), Łodzi (Manufaktura) i Katowicach (Galeria Katowicka). Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej Papa Diego oraz na oficjalnym profilu na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.