Relacja z gali 15-lecia IGHP (podcast Horeca Radio)

0
1111
Zapraszamy do wysłuchania specjalnego wydania audycji Horeca Radio pt. „Gala 15-lecia IGHP”, w której organizatorzy i uczestnicy III Forum Hotelarzy zorganizowanego w Hotel Narvil Conference & Spa podsumowują dotychczasowy okres funkcjonowania Izby, a także opowiadają o swojej zawodowej działalności i najbliższych planach.

21 listopada odbyło się trzecie ogólnopolskie spotkanie członków Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Tym razem dyskusje zdominowały tematy RODO, jak również kwestie związane z aktualnymi przepisami z zakresu praw autorskich i pokrewnych. Członkowie IGHP zaproponowali też zmiany regulacji dotyczących krótkoterminowego najmu lokali oraz podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z zatrudnianiem obcokrajowców. Zwieńczeniem zjazdu była wieczorna gala z okazji 15-lecia Izby, która stanowiła doskonały przyczynek do dłuższych rozmów na temat planów i wyzwań, jakie czekają branżę.

„III Forum Hotelarzy IGHP było poświęcone zarówno tematom merytorycznym, jak również prezentacji pewnych nowości w branży hotelarskiej. Rzeczywiście, podjęliśmy zobowiązanie, żeby z naszymi członkami spotykać się raz w roku, zawsze na jesieni, i omawiać bieżące tematy, które nurtują branżę i są wyzwaniami.”

Ireneusz Węgłowski, Prezes Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego

Zapraszamy zatem do wysłuchania specjalnej audycji pt. „Gala 15-lecia IGHP”, w której swoimi spostrzeżeniami na temat działalności Izby na przestrzeni ostatnich lat dzielą się Prezes Ireneusz Węgłowski, a także Alicja Nowakowska (Hotele Korona), Anna Gasińska (Hotel Kossak / Hotel Senacki), Mariusz Kubala (Satoria Group), Krzysztof Jędrocha (Polish Prestige Hotels), Maciej Straus (Hotel Afrodyta Business & SPA) oraz Grzegorz Prokopiuk (Lanwar).

Pobierz audycję w formacie MP3

Partnerzy audycji:

        

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.