McDonald’s w Zambrowie już otwarty

0
324
Fot.: Materiały prasowe McDonald's Polska

10 listopada miało miejsce otwarcie nowej restauracji McDonald’s w Zambrowie. Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonała franczyzobiorczyni oraz burmistrz miasta. To 11. restauracja pod złotymi łukami w województwie podlaskim i 511. restauracja sieci w Polsce.

Nowa restauracja znajduje się przy ul. Ostrowskiej 110, tuż obok trasy S8, przy zjeździe na węźle Zambrów Zachód. Zarządzać nią będzie Karolina Sokół, która w województwie mazowieckim, a konkretnie w Warszawie, Sokołowie Podlaskim, Mińsku Mazowieckim, prowadzi już 3 inne restauracje McDonald’s. W Zambrowie zatrudnienie znajdzie docelowo 80 osób, w tym 15 managerów.

Prowadzenie własnej restauracji McDonald’s od lat było moim marzeniem. Aktualnie prowadzę cztery lokale. Wspiera mnie w tym mąż – to nasz biznes rodzinny. To wielka duma, ale też i zaszczyt, że mogę rozwijać swój biznes pod złotymi łukami, jednocześnie wspierając lokalne społeczności. Niezmiernie cieszę się, że mogę zapewnić miejsce pracy docelowo dla 80 osób, które będą się wzajemnie uzupełniać i tworzyć zgrany, różnorodny zespół – mówi Karolina Sokół.

Reklama

Nową restaurację McDonald’s w Zambrowie zaprojektowano w stylu Essential Ingredients 2.0, który charakteryzuje się wygodnym rozkładem oraz nowoczesnym designem. Miejsce w środku znajdzie blisko 90 osób, a w ogródku aż 120. Restauracja otwarta jest codziennie od godz. 7:00 do godz. 24:00. Zmotoryzowani goście mogą skorzystać z linii McDrive – od niedzieli do czwartku w tych samych godzinach, a w piątek i sobotę przez całą dobę. Na miejscu dostępna jest również oferta śniadaniowa (w tygodniu do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00) oraz wydzielona strefa McCafe.

Na zajmowanej przez restaurację powierzchni znajduje się parking rowerowy oraz samochodowy, który pomieści 35 pojazdów. Lokal pod złotymi łukami przystosowany jest także do osób z niepełnosprawnościami i oferuje darmowy dostęp do Internetu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.