Meat & Fit zmienia się w Meet & Fit

0
529
W ostatnim czasie sieć lokali Meat & Fit – Slow Food zmieniła swoją nazwę na Meet & Fit – Slow Food.

Firma jest już po procesie rebrandingu lokali, a także zmiany nazwy i logotypu we wszystkich kanałach elektronicznych. Wszystkie nowe lokale otwierane są już pod nową nazwą.

„Zmiana podyktowana była większym niż spodziewany zainteresowaniem ofertą wegańską, którą wprowadziliśmy na przełomie 2017/18 roku. Obserwując coraz większy i rosnący udział oferty wegańskiej w całej sprzedaży lokali jesteśmy pewni, że był to odpowiedni moment na taką zmianę. Przede wszystkim ten subtelny, ale istotny rebranding miał na celu zmianę odbioru dotychczasowej nazwy jednoznacznie w wskazującej na „mięsny” charakter lokali” mówi Łukasz B. Błażejewski – Dyrektor Generalny Meat & Fit.

Reklama

Obserwując zmiany zachodzące na rynku spożywczym, a w szczególności inwestycje wielu firm związanych dotąd tylko i wyłącznie z przetwórstwem mięsnym w rozwój roślinnych zamienników mięsa jest duże prawdopodobieństwo, że za 4-6 lat konsumpcja dań wegańskich może stanowić nawet 30-40% całego spożycia pod czym wielu ekspertów rynku się podpisuje.

Meat & Fit – Slow Food to sieć mało powierzchniowych punktów gastronomicznych typu bistro działających w modelu kuchni otwartej. W menu Meat & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskie, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone na zimno. Meet & Fit wyróżnia się na tle innych firm gastronomicznych dbałością o odpowiednią ilość kalorii oraz optymalną zawartość wartości odżywczych w swoich daniach. Meat & Fit jest członkiem pierwszej w historii branży organizacji zrzeszającej podmioty rynku gastronomicznego – Związku Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu (ZP HoReCa)

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.