Meat & Fit zmienia się w Meet & Fit

0
1351
W ostatnim czasie sieć lokali Meat & Fit – Slow Food zmieniła swoją nazwę na Meet & Fit – Slow Food.

Firma jest już po procesie rebrandingu lokali, a także zmiany nazwy i logotypu we wszystkich kanałach elektronicznych. Wszystkie nowe lokale otwierane są już pod nową nazwą.

„Zmiana podyktowana była większym niż spodziewany zainteresowaniem ofertą wegańską, którą wprowadziliśmy na przełomie 2017/18 roku. Obserwując coraz większy i rosnący udział oferty wegańskiej w całej sprzedaży lokali jesteśmy pewni, że był to odpowiedni moment na taką zmianę. Przede wszystkim ten subtelny, ale istotny rebranding miał na celu zmianę odbioru dotychczasowej nazwy jednoznacznie w wskazującej na „mięsny” charakter lokali” mówi Łukasz B. Błażejewski – Dyrektor Generalny Meat & Fit.

Obserwując zmiany zachodzące na rynku spożywczym, a w szczególności inwestycje wielu firm związanych dotąd tylko i wyłącznie z przetwórstwem mięsnym w rozwój roślinnych zamienników mięsa jest duże prawdopodobieństwo, że za 4-6 lat konsumpcja dań wegańskich może stanowić nawet 30-40% całego spożycia pod czym wielu ekspertów rynku się podpisuje.

Meat & Fit – Slow Food to sieć mało powierzchniowych punktów gastronomicznych typu bistro działających w modelu kuchni otwartej. W menu Meat & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskie, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone na zimno. Meet & Fit wyróżnia się na tle innych firm gastronomicznych dbałością o odpowiednią ilość kalorii oraz optymalną zawartość wartości odżywczych w swoich daniach. Meat & Fit jest członkiem pierwszej w historii branży organizacji zrzeszającej podmioty rynku gastronomicznego – Związku Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu (ZP HoReCa)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.