Polskie Hotele Niezależne zastępują Fundację Harmony Hotels

0
1239

Fundacja Harmony Hotels zmienia się w Polskie Hotele Niezależne. Pisaliśmy o tym w minionym tygodniu, teraz organizacja wystosowała oficjalny komunikat.

To już trzecia nazwa w przeciągu ostatnich trzech lat. Polish Prestige Hotels zmieniło nazwę na Harmony Hotels. Pod tym szyldem organizacja nie miała szczęścia co do czasów, tj. działała niemal 2 lata podczas pandemii, co nie pomagało całej branży, w tym Harmony.

W komunikacie prasowym czytamy:

Fundacja Harmony Polish Hotels, wcześniej Polish Prestige Hotels, od początku działalności jest organizacją zrzeszającą i wspierającą polskie hotele niezależne. Z końcem 2021 r., Rada Hoteli Fundacji Harmony Hotels (jej najwyższy organ), podjęła kierunkową decyzję o zmianie nazwy organizacji na POLSKIE HOTELE NIEZALEŻNE.

Elżbieta Lendo, prezes zarządu Fundacji
„Nowa nazwa zapewni przede wszystkim właściwą komunikację tego, na czym od początku istnienia Fundacji koncentrowaliśmy największą uwagę, podkreśli wiodący cel naszej działalności: wsparcie marketingowe polskich hoteli niezależnych. W naszej ocenie wskaże również na właściwy przekaz naszej wizji, misji oraz zwróci większą uwagę otoczenia na wartości polskich obiektów hotelowych, które z dumą zrzeszamy i reprezentujemy. Mamy nadzieję, że uzyskana dzięki temu lepsza czytelność działalności Fundacji, pozytywnie wpłynie na podniesienie rangi organizacji i rozwój Grupy, a co za tym idzie, jeszcze skuteczniejszą dbałość o interesy rodzimych obiektów hotelowych i ich cele biznesowe.

Nowa nazwa dostosowana jest również do oferty hoteli członkowskich, zrzeszonych w organizacji, promujących przede wszystkim polską gościnność, w tym lokalną kulturę, historię czy tradycje. Fundacja, uprzedzając zmiany, w swojej wizualizacji zewnętrznej od dawna podkreśla, że jest organizacją co do zasady zrzeszającą polskie hotele niezależne i używa doprecyzowania „POLSKIE HOTELE NIEZALEŻNE”, uzupełniając nazwę HARMONY POLISH HOTELS.”

Istotne jest, że dokonywana zmiana nazwy organizacji odbywa się przy pełnym poszanowaniu niemalże 25-letniego dorobku organizacji, dotychczasowe cele oraz zakres działalności organizacji pozostają bez zmian. Niezmieniona pozostaje nazwa programu lojalnościowego Fundacji: Prestige Club, na tą chwilę nie ma również decyzji o zaniechaniu używania handlowej nazwy Harmony Polish Hotels.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.