13. edycja konkursu „Odkrycie Roku” MPI Poland Chapter: czas na zgłoszenia!

0
326
Fot.: Materiały prasowe MPI Poland Chapter

Ruszyła 13. edycja prestiżowego konkursu „Odkrycie Roku” organizowanego przez MPI Poland Chapter, mającego na celu wyróżnienie i nagrodzenie tych, którzy nowatorskim podejściem i świeżymi pomysłami przyczynili się do rozwoju polskiego przemysłu spotkań w minionym roku. To wyjątkowa okazja, aby docenić kreatywność i zaangażowanie nowych talentów w branży.

Zostań odkryciem branży spotkań!

Czy znasz kogoś, kto niedawno dołączył do świata profesjonalnych organizatorów spotkań i wydarzeń i już teraz sprawia, że branża ta mówi o nim z uznaniem? MPI Poland Chapter poszukuje osób z maksymalnie dwuletnim doświadczeniem, które nie tylko wykazują się profesjonalizmem, ale także pasją wolontariacką, wnosząc innowacje i inspiracje dla innych. To Twoja szansa, aby pomóc takim osobom zaistnieć i być docenionym na szerszym forum.

Wyniki podczas gali MP Power Awards

Laureaci konkursu otrzymają nie tylko prestiżową statuetkę, ale również roczne członkostwo w MPI Poland Chapter, dając im szereg możliwości rozwoju i networking’u. Uroczysta gala MP Power Awards, podczas której zostaną wręczone nagrody, odbędzie się 22 kwietnia 2024 roku. To wydarzenie będzie nie tylko świętem branży, ale również okazją do spotkań i wymiany doświadczeń.

Proces zgłoszeniowy – jak to zrobić?

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 marca 2024 roku. Pamiętaj, że zgłosić kandydata mogą tylko inne osoby; samodzielne zgłoszenia nie są akceptowane. Pełne informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie MPI Poland Chapter.

Pełne informacje na temat procesu zgłoszeniowego oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod linkiem:

https://meeting15.com/pl/join-event/miedzynarodowe-stowarzyszenie-organizatorow-spotkan-mpi-poland-chapter-konkurs-odkrycie-roku-2023-mpi-poland-chapter/6276?fbclid=IwAR3yP-IbAVcn90lndb5WpyChnNhZAlKq9VueByj8JJwvjfU7TUKz53cvB50

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.