Światowy Dzień Radia – świętuje również Horeca Radio

0
1269
Fot.: Horeca Business Club

Trzydzieści audycji tematycznych, setki gości, ponad dwieście godzin nagrań w bibliotece, słuchacze z całego świata i ponad sto tysięcy odsłon! Takimi wynikami może pochwalić się Horeca Radio po 3 latach funkcjonowania. Nie byłoby nas gdyby nie nasi eksperci i goście. A przede wszystkim Wy Drodzy Słuchacze. Dziś pięknie dziękujemy Wam za zaufanie!

Horeca Radio rozpoczęło nadawanie 24 października 2018 roku w samo południe, jako pierwsze na świecie radio branży hotelarskiej, gastronomicznej, eventowej i turystycznej. Audycji można słuchać na portalu Horeca Business Club i bibliotekach audio.

Do pionierskiego projektu Horeca Radio zostało zaangażowanych kilkudziesięciu znamienitych ekspertów z branż hotelarskiej, gastronomicznej, turystycznej i eventowej. Wśród nich znajdują się czołowi Szefowie Kuchni, doświadczeni Dyrektorzy i Managerowie, a także specjaliści z sektora MICE & Travel.
Bardzo dziękujemy naszym ekspertom i gościom, że tak chętnie dzielą się swoją wiedzą. Słuchaczom dziękujemy za zaufanie, uwagi i liczne pomysły. Nadawanie dla Was jest dla nas wyzwaniem, ale też olbrzymią przyjemnością!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.