Nowy Aparthotel w Opolu

0
625

Wielu inwestorów było zmuszonych zweryfikować swoje plany przez pandemię. Niektórzy wycofali się z inwestycji, inni wstrzymali realizację, a jeszcze inni przeczekali i właśnie startują ze swoimi pomysłami na biznes.

W opolu właśnie został uruchomiony aparthotel pod nazwą Night o’clock. Projekt był gotowy już dość dawno, ale właśnie przez epidemię plany związane z jego otwarciem musiały zostać zweryfikowane. Całe szczęście nie porzucono projektu i obiekt w połowie maja zaczął swoją działalność.

Aparthotel oferuje swoje apartamenty na wynajem w różnych standardach. Są pokoje z łazienkami oraz pokoje w standardzie hostelowym ze wspólną łazienką. Night o’clock mieści się przy ul. 1 maja w Opolu. Został stworzony w budynku, w którym wcześniej był bank oraz biura różnych firm.

Reklama

Sabina Mikunda z Night o’clock dla Nowej Trybuny Opolskiej
„Wybór tego miejsca poprzedziło badanie rynku pod względem konkurencji obiektów hostelowych i kompleksowych apartamentów z całodobową recepcją. Okazuje się bowiem, że w Opolu jest bardzo mało obiektów tego typu. Niewątpliwym atutem jest też bliskość dworca kolejowego, znajdującego się naprzeciw.

Nasze pokoje pod względem wystroju zostały osadzone w nucie brytyjskiej korony. Każdy jest inny pod względem kolorystyki, wyposażenia i szczegółów – mówi Sabina Mikunda i dodaje, że pozostałe dwa poziomy budynku – parter i pierwsze piętro.”

Adaptacja budynku na cele aparthotelu trwała ponad rok. Na dwóch poziomach są łącznie 22 pokoje. Jak pisaliśmy wyżej część z nich ma własne łazienki, a część jest w standardzie hostelowym z łazienkami wspólnymi. Cechą wspólną wszystkich apartamentów są aneksy kuchenne z wyposażeniem.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!