Dobiega końca sprzedaż biletów za 99 PLN na Gastro Meeting

0
797
Kolejny etap rejestracji na branżową konferencję Gastro Meeting Businesswoman Edition wchodzi w decydującą fazę. Poniedziałek to ostatni dzień, w którym cena wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie wyniesie tylko 99 zł netto. Od wtorku koszt uczestnictwa dla jednej osoby wzrośnie o 100 zł.

Jesienna konferencja Gastro Meeting będzie wydarzeniem pionierskim w skali naszego kraju, bowiem organizator postanowił wyeksponować tym razem głos reprezentantek płci pięknej zatrudnionych w sektorze gastronomicznym, dedykując im październikowy event pod hasłem Businesswoman Edition. Udział w konferencji jest oczywiście otwarty dla wszystkich przedstawicieli branży pełniących funkcje dyrektorskie, managerskie i kierownicze.

Rejestracja na to wyjątkowe wydarzenie trwa już od kilku tygodni. Pula darmowych biletów uprawniających do udziału w części merytorycznej i wystawienniczej konferencji Gastro Meeting 2018 rozeszła się błyskawicznie, dlatego od kilkunastu dni w sprzedaży znajdują się już wyłącznie płatne karty wstępu. Dla czytelników portalu Horeca Business Club przewidziano jednak rabat w wysokości 10% (kod promocyjny: HorecaBC).

Zachęcamy zatem do błyskawicznej rezerwacji biletów w niższej cenie za pomocą platformy Evenea!Więcej szczegółów na temat Gastro Meeting Businesswoman Edition, w tym godzinowy program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej tego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.