Przyspiesz swoją hotelarską karierę – rusza nabór w Les Roches

0
299

Jeżeli jesteś profesjonalistą pracującym w branży hotelarskiej, turystycznej lub gastronomicznej od wielu lat i marzysz aby rozwijać się i poszerzać swoje kompetencje to świetnie się składa. Rusza właśnie nabór na studia w Les Roches – jednej z trzech najlepszych szkół hotelarskich na świecie.

Nie ma znaczenia, czy pracujesz w rodzinnym biznesie czy w dużej, międzynarodowej sieci. Możesz mieć 3 lub 30 lat doświadczenia. Najważniejsze, żeby nieustannie się rozwijać, poszerzać horyzonty, poznawać ludzi z branży i inspirować się dzięki ich doświadczeniu. Masz szansę stać się częścią elitarnej grupy, która po raz pierwszy została zaprojektowana z myślą o polskich hotelarzach.

Branża hotelarska jest dzisiaj jednym z najszybciej rozwijających się biznesów na świecie oferując coraz większą liczbę stanowisk pracy i bezustannie poszukuje kreatywnych liderów. Coraz większa ilość ekspertów z doświadczeniem decyduje się na poszerzenie wiedzy na najlepszych uczelniach świata takich jak Les Roches Global Hospitality Education. Studia te oprócz bogatego programu oferują również zdobycie tzw. ‘soft skills’, które są bardzo pożądane w niemalże każdej dziedzinie i na każdym stanowisku pracy.

Reklama

Les Roches Global Hospitality Education został założony w 1954 roku i posiada kampusy w Szwajcarii (Bluche), Hiszpanii (Marbella) i Chinach (Shanghai). Les Roches zajmuje czołowe miejsca w światowym rankingu QS 2020, będąc na trzeciej pozycji w kategorii “employer reputation”.

Wysokie miejsca w rankingach są wynikiem głównie pięciu najistotniejszych czynników:

  1. Międzynarodowego środowiska – na kampusie Les Roches studiuje łącznie około 100 różnych narodowości zapewniając możliwość poszerzania horyzontów, wymiany kulturowej, nauki języków czy poznawania innych rutyn czy zwyczajów.
  2. Zajęć praktycznych i kontaktu z czynnymi profesjonalistami. W rozumieniu zajęć praktycznych studenci Executive Diploma mają obowiązek wzięcia udziału w wyjazdach terenowych. Zajęcia praktyczne odbywają się czasami do najbliższych luksusowych firm z branży, innym razem do takich miejsc jak: Chicago, San Francisco, Dubaj, Mediolan czy Paryż. Polska grupa będzie mogła odwiedzić luksusowe hotele oraz wziąć udział w projektach międzynarodowych.
  3. Trzecim czynnikiem są praktyki. Executive Diploma obejmuje półroczną praktykę, co pozwala na rozwijanie i doskonalenie praktycznych umiejętności w najbardziej znanych firmach z branży, takich jak Ritz-Carlton, Mandarin Oriental, Hilton czy Kempinski.
  4. Czwartym bardzo ważnym czynnikiem jest bardzo wysokie poziom zatrudnienie oraz współpraca z firmami z calego swiata. Polska grupa dostaje nieograniczony dostęp do networkingu Les Roches, bazy ofert pracy, co pozwala na poszerzenie kontaktów na całym świecie.
  5. Na koniec piątym, ważnym elementem studiów w Les Roches jest prestiżowa i rozpoznawalna na świecie akredytacja dyplomu wydawanego przez uczelnie. Les Roches posiada akredytacje NECHE, taką samą jak Harvard, Yale czy MIT.

Tych pięć kroków zapewni sukces w założeniu własnej firmy, hotelu, restauracji, agencji turystycznej, organizacji eventów, awansowania w obecnym miejscu pracy, prowadzenia pięciogwiazdkowego hotelu czy pracowania dla luksusowej marki. Branża luksusowa – świat luksusu wciąż się rozwija, oferując wiele możliwości rozwoju zawodowego. Studenci Les Roches pracują dla najbardziej ekskluzywnych marek na świecie, od luksusowych towarów konsumpcyjnych, organizacji pokazów mody, kreacji własnej marki po prywatne jachty i samoloty. Do tego dochodzi cała branża e-commerce, pracy dla organizacji międzynarodowych, konsultingu czy banków. Les Roches otwiera wszystkie drzwi i pozwala na osiągnięcie największych marzeń w branży hotelarskiej.

Executive Diploma in International Hotel Management w Les Roches to doskonała inwestycja. Dołącz do grona polskich liderów hotelarstwa!

https://learn.sommet-education.com/lrm-pg-executive-en.html 

Źródło: Mat. Prasowe

Fot.: https://www.facebook.com/pg/lesroches/photos/?tab=album&album_id=10150593097537998&ref=page_internal

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.