Warszawska Liberty Tower będzie siedzibą restauracji i hotelu znanej marki

0
308
Firma Golub GetHouse zrealizuje nową inwestycję w stolicy Polski. Liberty Tower to wielokondygnacyjny, multifunkcyjny wieżowiec, który powstanie na warszawskiej Woli przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Grzybowskiej.

Za projekt architektoniczny Liberty Tower odpowiada renomowana amerykańska pracownia Arquitectonica, która na swojego lokalnego partnera wybrała biuro projektowe Epstein. W specjalnie zaaranżowanej strefie Liberty Tower znajdą się m.in. centrum fitness, strefa spa, centrum konferencyjne, sala gier, strefa relaksu, a także otwarta kuchnia, stwarzająca doskonałe warunki do wspólnego gotowania. Ponadto na dachu wieży znajdą się duży basen z jacuzzi oraz zielone tarasy z elementami małej architektury oraz strefami BBQ.

„W sercu warszawskiej Woli, najdynamiczniej rozwijającej się dzielnicy stolicy, zrealizujemy inwestycję wyznaczającą standardy na polskim rynku nieruchomości na wynajem. Liberty Tower będzie stanowiło doskonałe połączenie najwyższej jakości architektury, rozwiązań funkcjonalnych i nowoczesnych technologii. Poprzez ten projekt wnosimy na rodzimy rynek zupełnie nową jakość obsługi – budujemy apartamenty wraz z szeroką infrastrukturą udogodnień, wynajmujemy je i nimi w pełni zarządzamy. Jesteśmy cały czas przy projekcie. Tworzymy, inicjujemy i integrujemy jego społeczność. Przygotowując tę inwestycję czerpaliśmy najlepsze wzorce z rynku amerykańskiego, na którym od ponad 55 lat realizujemy budynki oferujące mieszkania na wynajem. Nie zapomnieliśmy jednak o wyjątkowej tożsamości miejsca, w którym powstanie Liberty Tower i we współpracy z Arquitectonica w ten sposób zaplanowaliśmy inwestycję, aby wszystkie historyczne elementy zostały odrestaurowane i wkomponowane w nowy projekt. Jesteśmy przekonani, że Liberty Tower idealnie wpisze się w krajobraz Warszawy i stanie się punktem odniesienia dla innych tego rodzaju inwestycji” – powiedział Cezary Jarząbek, założyciel i prezes zarządu Golub GetHouse.

https://twitter.com/Golub_GetHouse/status/1095268255990796288

W wieżowcu będzie także funkcjonował hotel jednej z wiodących światowych sieci, który zaoferuje ponad dwieście pokoi hotelowych, a także centrum konferencyjne, strefę fitness, restaurację, lobby bar oraz dedykowane strefy spotkań. Goście będą mogli również skorzystać z wydzielonych miejsc w parkingu podziemnym oraz specjalnego podjazdu dla samochodów osobowych i taksówek.

Rozpoczęcie prac budowlanych w ramach inwestycji Liberty Tower zaplanowano na II kwartał przyszłego roku, natomiast ich zakończenie przewidziano na II kwartał 2023 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj