Rozpędzony sezon targowy oczami LSI Software

2
979
Fot.: Materiały prasowe LSI Software

Sezon targowy w branży HoReCa trwa praktycznie cały rok. Firmy starają się pokazać z jak najlepszej strony oraz zaprezentować swoje najbardziej innowacyjne produkty przy każdej możliwej okazji. Można stwierdzić, że kto nie prezentuje swoich ofert na dużych wydarzeniach branżowych, zanika na rynku. Jak dotychczasowe targi ocenia LSI Software?

Targi EuroGastro & WorldHotel
Jak co roku firma LSI Software miała okazje zaprezentować się na targach EuroGastro & WorldHotel, które odbywały się 17-19 maja w Nadarzynie pod Warszawą. Kompleksowa oferta firmy została zaprezentowana w halach PTAK WARSAW EXPO, gdzie dwa stoiska o łącznej powierzchni prawie 120 m2 budziły bardzo duże zainteresowanie odwiedzających.

LSI Software prezentowało stoisko poświęcone sektorowi gastronomicznemu i hotelowemu, a także stoisko poświęcone robotom PUDU, które bezpośrednio ze sobą sąsiadowały. Na pierwszym z nich mieliśmy okazję zobaczyć topowe rozwiązania ułatwiające codzienną pracę w gastronomii i hotelach, takie jak system monitorów kuchennych KDS, a także systemy automatyki hotelowej, czy robiący furorę BeerWall.

Fot.: Materiały prasowe LSI Software

BeerWall czyli ściana oferująca samoobsługowe nalewanie alkoholi wywołała ogromne zaciekawienie przedsiębiorców. Otwiera ona nowe niepowtarzalne możliwości i szanse na rozwój lokali w nowym, nieznanym wcześniej kierunku. Nie można zapomnieć również o robotach PUDU, które są nieocenionym wsparciem dla kelnerów przy obsłudze klientów w restauracjach czy hotelach, a na targach cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wykorzystanie robotów pojawia się w coraz większej liczbie lokalizacji na terenie naszego kraju, a kolejne ich wdrożenia są zaplanowane z dużym wyprzedzeniem. Podsumowując firma LSI Software może zaliczyć targi EuroGastro & WorldHotel do bardzo udanych.

Kongres Hotel Management
W terminie 6-7 czerwca w Dźwirzynie odbył się kongres Hotel Management, jak sama nazwa wskazuje poświęcony głównie branży hotelarskiej. W gościnnych progach Hotelu Senator podczas wydarzenia mogliśmy doświadczyć merytorycznych prelekcji i debat eksperckich. W jednym z paneli podczas kongresu wystąpił dyrektor ds. sprzedaży w LSI Software – Tomasz Michniewicz, który zaprezentował najważniejsze walory rozwiązań automatyki hotelowej. Przedstawił świeże i nowoczesne spojrzenie na hotele z perspektywy firmy LSI, która posiada ponad 30 letnie doświadczenie na rynku HoReCa. Jest to ważny aspekt w dynamicznie zmieniającym się środowisku hotelarskim. Dziś klienci często wybierają destynacje swoich podróży patrząc na zaproponowany standard pobytu i nowinki technologiczne dostępne na miejscu, które uatrakcyjniają pobyt. Nie można zmarnować takiej szansy, aby stać się mocno konkurencyjnym i warto się do tego przygotować wcześniej. Tutaj z pomocą w realizacji oczekiwań klientów przychodzi firma LSI Software, która oferuje kompleksowe rozwiązania automatyki hotelowej i systemów obsługi, a także może zaadaptować roboty PUDU do obsługi klientów w hotelu.

Fot.: Materiały prasowe LSI Software

Kalendarz wypełniony po brzegi
LSI Software nie zwalnia tempa, już na jesieni planuje pojawić się na kilku następnych wydarzeniach, aby dać możliwość sprawdzenia swoich rozwiązań w praktyce. Jest to nieoceniona szansa dla zainteresowanych osób, aby sprawdzić jak działają poszczególne systemy oraz czy sprawdzą się w ich biznesie. W momentach pojawiających się pytań, obecni na targach pracownicy LSI z pewnością pomogą rozwiać je w całości i fachowo doradzą podczas doboru rozwiązań i produktów z oferty. Firma od zawsze stawia na wsparcie swoich klientów przed oraz po sprzedaży, ponieważ odpowiedzialność i profesjonalizm to jedne z głównych wartości firmy. Już teraz możesz sprawdzić propozycje firmy na stronie internetowej i skontaktować się z nami!

2 KOMENTARZE

  1. „BeerWall czyli ściana oferująca samoobsługowe nalewanie alkoholi wywołała ogromne zaciekawienie przedsiębiorców. Otwiera ona nowe niepowtarzalne możliwości i szanse na rozwój lokali w nowym, nieznanym wcześniej kierunku.”
    Mam pytanie, jaki to wcześniej nieznany kierunek?

  2. Sądzę, że chodziło tu komuś o w pełni samoobsługowe lokale. W sumie to prawda, zawsze sprzedaż piwa generowała w moim lokalu kolejki i to nowy kierunek wykluczający je z lady barowej. Może to pójść.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.