ALVA JEDNYM Z WYSTAWCÓW NA JESIENNEJ KONFERENCJI HOTEL MEETING

0
1037
Firma Alva, jedyny importer i dystrybutor wysokiej jakości sprzętu cateringowego, została wystawcą podczas jesiennej edycji branżowej konferencji biznesowej Hotel Meeting. 22 października w stołecznym hotelu DoubleTree by Hilton będzie można spotkać się z przedstawicielami firmy oraz zapoznać z aktualną ofertą.

Spółka Alva działa na rynku od ponad dekady. Jest jedynym w Polsce importerem i dystrybutorem sprzętu cateringowego oraz wyposażenia od producentów z Europy i Stanów Zjednoczonych, charakteryzującego się wysoką jakością. Firma oferuje produkty takich marek, jak Cambro, Steelite, Serax, czy Bormioli Rocco.

Alva dba o to, aby podążać za aktualnymi trendami i nowościami na rynku HoReCa. Producenci, z którymi współpracuje wrocławskie przedsiębiorstwo, na bieżąco udoskonalają swoje oferty i wprowadzają liczne innowacje. Przygotowania nowych linii prowadzone są więc pod okiem projektantów i ośrodków badawczych.

Chcąc wspierać rozwój branży, firma Alva zdecydowała się zostać wystawcą jesiennej edycji konferencji biznesowej Hotel Meeting, która odbędzie się 22 października w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Przedstawicieli firm, które również chciałyby w ten sposób promować swoją markę, zachęcamy do kontaktu drogą drogą mailową oraz poprzez formularz.

Wśród dumnych patronów konferencji znajduje się również portal Horeca Business Club. Już teraz zapraszamy do udziału wszystkich przedstawicieli branży. Rejestracji można dokonywać za pomocą platformy Evenea.Więcej szczegółów na temat Hotel Meeting, w tym ramowy program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej tego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.