Pizzeria 105 otworzyła swój pierwszy lokal w Koninie

0
1802
W konińskiej Galerii nad Jeziorem swoją premierową restaurację otworzyła Pizzeria 105. Sieć obecna na polskim rynku od 20 lat posiada już ponad 35 lokali na terenie całego kraju.

Charakterystycznym elementem nowej restauracji jest otwarta kuchnia, gdzie klienci mogą zobaczyć, jak powstaje ich pizza. Wystrój nawiązuje do klimatów PRL-u i nowoczesnego designu. Dla najmłodszych klientów przygotowano również specjalny kącik zabaw.

W menu znalazły się pizze o ciekawych nazwach kojarzących się z PRL-em. Można znaleźć wśród nich pizzę Ludową, Obywatelską, PGR, Trabant, czy Robotniczą. W ofercie dostępne są też dania sezonowe, makaronowe oraz sałatki.

Powierzchnia całkowita nowego lokalu „Stopiątki” wynosi 160 m2, a do dyspozycji gości przeznaczono 56 miejsc siedzących. To pierwsza klasyczna pizzeria w Galerii nad Jeziorem, która istnieje od 2002 roku. Jej właścicielem jest Pradera Galeria Konin. Poza sklepami, punktami usługowymi i gastronomicznymi w centrum handlowym mieści się także kino Helios.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.