King Rooster wprowadza do menu roślinne nuggetsy

0
1026

W sieci King Rooster dostępne są już roślinne nuggetsy od The Vegetarian Butcher, marki która jest częścią Unilever. Nowe nuggetsy w chrupiącej panierce, smakują zupełnie jak byłyby zrobione z mięsa kurczaka, ale są w 100 % wegańskie. 

Nuggetsy, które można kupić solo lub w zestawie niczym nie ustępujące pod względem tekstury i smaku mięsu zwierzęcemu. Od pierwszego dnia cieszą się ogromną popularnością wśród gości.

W ofercie King Rooster znajdują się także roślinne stripsy, burgery z roślinnym zamiennikiem kurczaka, a dla komfortu gości sosy, które są w 100% roślinne są w menu oznaczone literkami „VEG”.

Przy tworzeniu marki King Rooster współpracuje m.in. z takimi partnerami jak firma Koliber oferująca Linię Vege, The Vegetarian Butcher, Roślinny Qurczak, The McCain, Coca Cola oraz Unigast.

King Rooster działa w 10 lokalizacjach m.in. takich jak Warszawa, Szczecin czy Białystok. Wkrótce będzie dostępny w kolejnych miastach. Obecnie ze względu na ograniczoną ilość gości korzystających z lokali gastronomicznych w związku z pandemią COVID-19 działa w modelu ghost restaurant w oparciu o infrastrukturę lokali sieci. Po unormowaniu się sytuacji zamierza ruszyć z ekspansją i zacząć otwierać lokale z obsługą gości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.