W oparach luksusu – odcinek 2 (audycja Horeca Radio)

0
214
W drugim odcinku cyklu audycji pt. „W oparach luksusu” Karol Weber, zawodowy hotelarz i autor bloga Enjoyyourstay.pl, prowadzący branżowe szkolenia i audyty jakości, omówi aktualne trendy w hotelarstwie, a także opowie o nowych rozwiązaniach technologicznych.

Karol Weber znany jest w branży pod pseudonimem Inspektor Hotelowy. Z wykształcenia hotelarz i magister zarządzania zasobami ludzkimi. Z branżą hotelarską związany jest od blisko 20 lat. Zdobywał wiedzę i doświadczenie na stanowiskach liniowych i kierowniczych w Recepcji, Służbie Pięter i Gastronomii, w międzynarodowych sieciach hotelowych (m.in. Four Seasons i InterContinental).

Weber propaguje kulturę organizacyjną opartą na rozwijaniu kapitału ludzkiego, dbałości o najwyższą jakość świadczonych usług oraz zasadzie ‘jeden zespół – wspólny cel’. Swoją wiedzą, pasją i energią dzieli się z innymi, którym również zależy na profesjonalizacji polskiego hotelarstwa. Specjalizuje się zwłaszcza w hotelach butikowych i luksusowych. Doradza inwestorom przy tworzeniu koncepcji hoteli, pomaga w ich otwarciach, kontroluje jakość obsługi i szkoli personel.

Reklama

Na swoim blogu Enjoyyourstay.pl opisuje trendy w hotelarstwie i podróżach, recenzuje i rekomenduje hotele. Od października współprowadzi także w Horeca Radio cykl audycji pt. „W oparach luksusu”, w których porusza różnorodne wątki dotyczące usług luksusowych w branży HoReCa oraz analizuje nowe trendy.

Zapraszamy do wysłuchania drugiej audycji pt. „Trendy we współczesnym hotelarstwie”, w której zostaną poruszone m.in. wątki technologiczne, proekologiczne oraz usług luksusowych.

„Będąc w tym roku w Las Vegas zaszedłem do hotelu luksusowej marki Mandarin Oriental, gdzie w lobby powitał mnie nie człowiek czy portier, a robot, który reaguje na ruchy gościa! Co ciekawe, technologia, która wchodzi w interakcję w człowiekiem, wywoływała uśmiech na twarzach gości. Ludzie przechodzili obok tego robota, machali do niego, robili sobie z nim zdjęcia, a więc wzbudził pozytywne emocje”.

Karol Weber, zawodowy hotelarz, autor bloga Enjoyyourstay.pl

Pobierz audycję w formacie MP3

Partnerzy audycji:

        

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!