3 okazje do spotkania – Agencja POWER zaprasza na branżowe eventy

0
905
Tej jesieni Olga Krzemińska-Zasadzka kilkakrotnie będzie dzielić się ze słuchaczami swoim doświadczeniem na rynku usług eventowych dla firm i instytucji. Każde z wydarzeń, na którym pojawi się Managing Director Agencji POWER, opatrzone jest bogatą warstwą merytoryczną.

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw to wydarzenie, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców i wszystkich, którym bliski jest rozwój gospodarki. O zasięgu i prestiżu Kongresu najdobitniej mówią liczby: swoją wiedzę i kontakty biznesowe do tej pory budowało blisko 31000 osób. Tylko w ubiegłym roku w stu panelach i wydarzeniach towarzyszących udział wzięło 6000 uczestników z 39 państw z całego świata, którzy uczestniczyli również w Targach Biznes Expo, na których pokazało się 110 wystawców. Hasłem przewodnim wszystkich Kongresów jest: Nauka — Biznes — Samorząd — RAZEM DLA GOSPODARKI. Współpraca pomiędzy tymi środowiskami umożliwia dialog służący szybszemu rozwojowi innowacyjnej i konkurencyjnej gospodarki.

Tegorocznej edycji towarzyszy motto: „Technologie, Człowiek, Odpowiedzialność”. Wydarzenie skupi się na narzędziach wspierających rozwoju firm, miast i regionów w obszarze ochrony środowiska, zdrowia, energetyki, transportu, marketingu i komunikacji cyfrowej. Nie zabraknie także tradycyjnych tematów, takich jak finansowanie MŚP, prawo, podatki oraz współpraca międzynarodowa.

Zagadnienia, które Krzemińska-Zasadzka poruszy podczas dyskusji „Przepis na udany Event” 18 października o godzinie 13:30 to:

• Mierz siły na… zasoby, czyli finansowanie eventu,
• Rusz głową! Pomysł, idea i motyw przewodni,
• Lokalizacja i dostępna infrastruktura i atrakcje,
• Promocja, komunikacja, gwarantowana satysfakcja!

20 października Dyrektor Zarządzająca Agencji POWER weźmie z kolei udział w debacie pt. „Najskuteczniejsze metody i najczęściej popełniane błędy w prezentacji i sprzedaży oferty turystycznej organizatorom wydarzeń” podczas „World Travel Show”.

23 listopada będzie natomiast obecna w EC1 Łódź na Kongresie Szkoleniowym Event Management, na którym opowie, jak:

• profesjonalnie zaplanować budżet eventu i uniknąć najczęściej popełnianych błędów?
• zaplanować budżet wydarzenia od pomysłu przez negocjację ceny aż do finalnej realizacji działań.
• rozpisać każdą z pozycji kosztorysu i prawidłowo określić współzależności pomiędzy wydatkami, by samodzielnie zweryfikować poprawność działań i doprowadzić do ich realizacji.
• skonsolidować działania pochodzące z różnych budżetów cząstkowych. Wiedza z zakresu zarządzania zmianami w finansach pozwoli Ci na kontrolowanie i porównanie wszystkich wydatków związanych z eventem.
• współpracować z podwykonawcami, naliczać prowizję, zawierać umowy z wzajemną korzyścią, by uniknąć branżowych błędów i stać się wzorcowym partnerem biznesowym.

Osoby, które wpiszą w formularzu zgłoszeniowym hasło „Power” otrzymają 10% zniżki od aktualnej ceny!

Olga Krzemińska – Zasadzka to założycielka Agencji Power (dawniej PowerSport), członek-założyciel Stowarzyszenia Branży Eventowej, wieloletni członek Zarządu SBE oraz członek SOIT, SKKP, Site. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej i Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji im. Koźluka w Warszawie. Jej przygoda z branżą eventową zaczęła się od wyjazdów narciarskich (1997), turniejów squasha (w latach 2002-2004 vice mistrzyni Polski w Squashu) oraz wydarzeń sportowych i motoryzacyjnych. Znajduje się w gronie ekspertów Dialogu Branżowego SAR-PSML, brała również udział w pracach grup „Incentive” i była inicjatorką dołączenia SBE do projektu „Dobry Przetarg”.

Prywatnie lubi podróże i sport w każdym wydaniu. Dzięki pracy w Agencji ma więcej możliwości, by realizować swoje pasje i zarażać nimi innych.

Olga Krzemińska-Zasadzka powołała do życia Agencję Power (dawniej Power Sport), a pod swoje skrzydła wzięła wielu młodych zdolnych i stworzyła jedną z najlepszych agencji w Polsce. Dba o to, by zespół zawsze miał ręce pełne roboty i stawia przed nim kolejne wyzwania.

Agencji POWER – Event Incentive Conference Sport to profesjonalny organizator wydarzeń i wyjazdów dla firm i instytucji. Laureat nagród: PROCON AWARDS, Tygrysy Biznesu, Solidna Firma, Platynowy Certyfikat Polish Product, Firma Roku , MP Power Awards – portalu Meeting Planner w kategorii Team-building/Outdoor, medalu Meeting Planner w kategorii Wydarzenie/Usługa Roku, laureat Polskiego Internetu w kategorii „Rozrywka i Rekreacja” oraz certyfikatu „Wiarygodna Firma”

POWER to mieszanka energii, chęci działania i entuzjazmu z fachową wiedzą, doskonałą organizacją i dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki połączeniu kreatywności z umiejętnością szczegółowego planowania wydarzeń i wyjazdów jest dla klientów wiarygodnym i sprawdzonym partnerem.

Początki Agencji sięgają 1997 roku i organizacji wyjazdów narciarskich. Stopniowo poszerzała swoją ofertę, aż w końcu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych agencji w Polsce. Firma kieruje się niezmiennymi zasadami: etyka w biznesie i życiu codziennym oraz lojalność pracowników. Pozwoliły one zbudować stabilny wizerunek Agencji POWER jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera.

Power Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych województwa mazowieckiego nr 1279. Agencja należy do SBE, SKKP, SOIT, SITE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.