VarioCookingCenter – nowy wymiar gotowania z RATIONAL

0
267
Warszawa Targi EuroGastro, 27-29 marca – 2,5 minuty! Tylko tyle wystarczy, aby włączyć urządzenie i rozpocząć smażenie. To zadanie specjalne osiągalne z VarioCookingCenter firmy RATIONAL. Urządzenie wyposażone w wysoce wydajny system grzewczy VarioBoost stanowi gwarancję oszczędności czasu i kosztów w profesjonalnej kuchni. Premierowy pokaz możliwości urządzenia już 27 marca na Targach EuroGastro.

Obsługa w ramach a’la carte wymaga jednocześnie szybkości i elastyczności. Dotyczy to szczególnie błyskawicznego przygotowywania dań – na przykład idealnie usmażonego steka czy smakowicie przyrządzonego risotto z łososiem. Dlatego bardzo istotny jest czas nagrzewania urządzenia już od samego momentu włączenia.

VarioCookingCenter cechuje rekordowa prędkość nagrzewania od 0 do 200°C. Urządzenie utrzymuje daną temperaturę nawet po umieszczeniu w nim dużej ilości zimnych produktów. Siatkowa struktura opatentowanego systemu grzewczego VarioBoost oddaje temperaturę przez cienkie dno kadzi, a następnie szybko i równomiernie przekazuje ją do przyrządzanych potraw, zapobiegając przypaleniu i kipieniu.

Reklama

Opatentowany system grzewczy VarioBoost pozwala kucharzom osiągać pożądane rezultaty nawet o 4 razy szybciej, zużywając przy tym nawet 40% mniej energii niż tradycyjne sprzęty kuchenne. Dzięki wyjątkowej mocy grzewczej temperatura jest utrzymywana na stałym poziomie, a sok nie wydostaje się przy tym z mięsa, co oznacza lepszą jakość potraw i nawet o 17% niższy spadek masy produktu – wyjaśnia Daniel Sielicki, National Corporate Chef w RATIONAL Sp. z o.o.

Za pomocą VarioCookingCenter możliwe jest zarówno gotowanie, smażenie, jak i frytowanie. Nie potrzeba dodatkowych sprzętów. Specjalistom z firmy RATIONAL udało się osiągnąć prosty i jednocześnie imponujący sposób uzyskania oszczędności czasu, co w szczególności zauważalne jest na przykładzie gotowania makaronu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!