Zielony koncept otwiera się w stolicy Wielkopolski

0
1612
Już w sobotę 28 lipca o 9:00 najbardziej zielona restauracja w Polsce, czyli ORZO People Music Nature, pojawi się na gastronomicznej mapie Poznania. Będzie to już trzeci lokal tej marki, po Krakowie i Warszawie.

Powstające w całej Polsce restauracje ORZO wypełnione są roślinami oczyszczającymi powietrze. Nie są to jednak zwykłe rośliny. Są to rośliny z listy NASA, produkujące najwięcej tlenu, wykorzystywane na międzynarodowej stacji kosmicznej.

ORZO to nie tylko restauracja, w której można zjeść znakomite śniadanie czy pyszny lunch, ale przede wszystkim ekologiczna, zielona przestrzeń, w której można odpocząć od miejskiego zgiełku i złapać oddech. To również przestrzeń sprzyjająca kulturze, jak i miejsce, w którym można spędzić miły wieczór przy jednym z koktajli, słuchając muzyki na żywo.

Poznań to kolejne miasto, w którym będzie obecne ORZO. Z powodzeniem pod tym szyldem funkcjonują już lokale w Krakowie i Warszawie, a w stolicy planowane jest niedługo otwarcie drugiej restauracji – w Centrum Praskim Koneser.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą restauracji na stronie internetowej http://orzo.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.