Weź udział w warsztatach latte art z udziałem Delii Avram

0
697

Ogólnopolska Szkoła Barmanów i BEST Company Solutions zapraszają do udziału w warsztatach latte art, które odbędą się w dniach 8-9 czerwca w Warszawie. W trakcie wydarzenia, uczestnicy będą mieli okazję poznać najnowsze trendy w świecie kawy oraz rozwijać swoje umiejętności pod okiem mistrzyni Barista Championships Rumunii – Delii Avram. Warsztaty skierowane są zarówno do początkujących, jak i do doświadczonych baristów.

Delia Avram jest związana z branżą kaw specialty od prawie 10 lat. Dzięki swoim osiągnięciom w zawodach, stała się szanowaną postacią w branży, podziwianą przez kolegów i entuzjastów kawy za umiejętności i innowacyjność. Delia zwyciężyła Rumuńskie Krajowe Mistrzostwa Baristów, a także brała udział w prestiżowym konkursie Coffee Master London. Jej występy ukazały nie tylko umiejętności techniczne, ale także kreatywność, pasję i poświęcenie dla zawodu.

Podczas warsztatów latte art, uczestnicy będą mieli okazję korzystać z najwyższej jakości ekspresów kolbowych Dalla Corte oraz profesjonalnych młynków do kawy COMPAK. Wszystkie urządzenia dostarczone zostaną przez firmę BEST CS. Dzięki temu uczestnicy będą mieli okazję pracować na sprzęcie najwyższej jakości, co zapewni im najlepsze doświadczenie szkoleniowe i umożliwi doskonalenie swoich umiejętności w tworzeniu doskonałej kawy oraz jej zdobieniu.

Dalla Corte i COMPAK to marki, które od lat wspierają baristów i branżę kawy specialty na całym świecie. Ich profesjonalne ekspresy kolbowe i młynki do kawy są wykorzystywane przez najlepszych baristów podczas zawodów, a także w najlepszych kawiarniach na całym świecie. Wielokrotnie na urządzeniach Dalla Corte i COMPAK odbywały się Mistrzostwa Świata Latte Art oraz Cup Tasters, co jest dowodem na ich niezawodność i jakość. Firma BEST CS, jako wyłączny dystrybutor tych produktów w Polsce, jest dumna z możliwości udziału w takich wydarzeniach i wspierania rozwoju branży kawowej w Polsce.

Warsztaty odbędą się w Centrum Szkoleniowym Ogólnopolskiej Szkoły Barmanów przy ulicy Jagiellońskiej 58 w Warszawie. Partnerami wydarzenia są BEST CS – oficjalny dystrybutor profesjonalnych urządzeń gastronomicznych oraz Coffee Pros – dostawca profesjonalnych rozwiązań eventowych. To doskonała okazja dla miłośników kawy, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.

Więcej informacji: https://www.szkolabarmanow.pl/szkolenie/latte_art

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.