Agnieszka Maszner-Paprocka dołącza do zarządu IGHP

0
1180

9 września 2021 roku miało miejsce zwyczajne walne zgromadzenie członków Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, podczas którego wybrano władze organizacji na kolejną czteroletnią kadencję. Obecny zarząd otrzymał mandat do pracy na kolejne cztery lata, a jego skład został wzmocniony przez Agnieszkę Maszner-Paprocką.

8 i 9 września miało miejsce VI Forum hotelarzy IGHP. Pierwszego dnia odbyła się seria paneli dyskusyjnych, podczas których omawiano bieżące i najbardziej krytyczne dla branży zagadnienia. Relację z wydarzenia przygotujemy w oddzielnym tekście.

Drugiego dnia Forum odbyło się zwyczajne walne zgromadzenie członków IGHP, podczas którego wybierano władze organizacji na kolejną kadencję. Wynik głosowania pokazał, że obecny zarząd w oczach członków izby, właściwie realizuje zadania, a więc powierzono mu kierowanie organizacją na czas kolejnej czteroletniej kadencji.

W skład nowego 7-osobowego zarządu IGHP weszli: Ireneusz Węgłowski jako prezes zarządu, Julian Bystrzanowski, Piotr Kwiatkowski, Tomasz Pieniążek, Krzysztof Szadurski oraz Marcin Mączyński, sekretarz generalny.

Siódmy i zarazem nowy członek zarządu to Agnieszka Maszner-Paprocka, doświadczony hotelarz, która już od 2018 roku działa w ramach IGHP jako dyrektor regionalnej w woj. zachodniopomorskim. obecnie zarządza HAVET Hotel Resort & Spa ***** Dźwirzyno. Agnieszka Maszner-Paprocka znana jest z bardzo dobrego rozeznania w zakresie finansowo-podatkowym, co na pewno wesprze prace zarządu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.