Moc pomagania branży HoReCa!

0
1653

Po wybuchu wojny na Ukrainie nie trzeba było długo czekać na pomoc całego społeczeństwa. Masowo ze wsparciem ruszyła także cała branża HoReCa. Zobaczcie jak duży jest zakres pomocy. Nie brakuje oryginalnych propozycji!

Pomagają wszyscy, małe obiekty noclegowe, duże hotele oraz sieci, kawiarnie, restauracje i firmy cateringowe. Nie zabrakło wsparcia przewoźników, którzy organizują transport uchodźców na terenie całej Polski, a nawet poza nią. Główne działania to zbiórki odzieży, jedzenia czy środków higienicznych. Te w hurtowych ilościach trafiają do potrzebujących. Ale są też oferty bezpłatnych noclegów, zarówno tych pojedynczych, aż po tysiące miejsc, które np. przygotowała Grupa Arche.

Do akcji dołączają dostawcy produktów i usług, którzy oferują swoje bezpłatne usługi dla hoteli i restauracji, które bezpłatnie pomagają uchodźcom. Takie działania bardzo jednoczą branżę i sprawiają, że akcja ma tak szeroki zasięg.

Zebraliśmy kilka ciekawych przykładów pomocy z jaką wyszła branża HoReCa. Siłą rzeczy nie jesteśmy w stanie pokazać wszystkiego, ale wszystkim należy się uznanie. Poniżej przedstawiamy niewielki wycinek tego co dziś dzieje się w wielu hotelach, restauracjach czy firmach turystycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.