Monika Murawska dyrektorem generalnym Hilton Świnoujście Resort & Spa

0
779
Fot.: LinkedIn Monika Murawska

Monika Murawska, związana z hotelarstwem od ponad 20 lat, przeszła właśnie z Puro Hotels w Gdańsku do Hilton Świnoujście Resort & Spa.

Nowa dyrektor generalna świnoujskiego hotelu, o którym możemy przeczytać „Najbardziej luksusowy hotel na polskim wybrzeżu z widokiem na morze, zaledwie 10 m od plaży. Unikatowe Spa & Wellness i aż 6 lokali gastronomicznych”, przez ostatnie lata zdobywała doświadczenie w wielu renomowanych obiektach.

W 1998 roku rozpoczęła swoją przygodę z hotelarstwem w Radisson SAS Hotel Szczecin, gdzie dwukrotnie awansowała i zdobyła doświadczenie związane ze sprzedażą eventów. W 2006 roku ze Szczecina przeniosła się do Warszawy do Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre, gdzie także zajmowała się sprzedażą wydarzeń.

Reklama

w 2009 roku objęła w spółce Starwood Poland stanowisko Group & Svents Sales Director gdzie odpowiadała za działy sprzedaży dwóch warszawskich hoteli Sheraton Warsaw Hotel oraz Westin Warsaw Hotel.

W 2016 roku przeniosła się do kołobrzeskiego hotelu Marine Hotel*****& Ultra Marine należącego do spółki Zdrojowa Hotels. W obiekcie pełniła funkcję dyrektora hotelu.

Z Kołobrzegu przeniosła się na krótko do Krakowa jako dyrektor generalna hotelu Puro, po czym w ramach tej samej firmy zmieniła miejsce pracy na obiekt w Gdańsku. Tam spędziła ostatnie, niemal trzy lata jako dyrektorka generalna hotelu.

Od września 2021 roku objęła stanowisko dyrektora generalnego Hilton Świnoujście Resort & Spa, a więc po kilku latach wraca do pracy w spółce Zdrojowa Hotels.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!