Nowe dyrektorki hoteli voco Katowice i Moxy Katowice Airport

0
449
Fot.: Materiały prasowe PHH

Polski Holding Hotelowy (PHH) ogłosił powierzenie stanowiska dyrektora pierwszego w Polsce hotelu voco Katowice Monice Michałek, dotychczasowej dyrektorce Moxy Katowice Airport. Michałek, regionalna dyrektor operacyjna w PHH, z powodzeniem zarządzała markami takimi jak Novotel, ibis czy Mercure na Śląsku, angażując się również w procesy zmiany brandu oraz kategoryzacji. W PHH pełniła także funkcję dyrektorki modernizowanego hotelu Zagroń. 

Jej dotychczasowe stanowisko dyrektorki hotelu Moxy Katowice Airport przejmie Karolina Będkowska, która przez ostatnie dwa lata była zastępczynią Michałek. Będkowska związana jest z PHH od 2018 roku, gdzie pełniła funkcje koordynatorki ds. sprzedaży i marketingu oraz kierowniczki marketingu i sprzedaży w nowopowstałym Moxy Katowice Airport.

Marka voco, należąca do IHG, została stworzona w 2018 roku. Łączy w sobie nieformalny klimat z wiarygodnością globalnego brandu, dzięki czemu każdy hotel zachowuje unikalny charakter. Hotel voco Katowice, którego otwarcie planowane jest w pierwszej połowie 2025 roku, znajdzie się w centrum miasta, tuż przy katowickim „Spodku”, oferując wygodny dostęp do lokalnych atrakcji.

Moxy Katowice Airport, zarządzany przez PHH, to pierwszy hotel tej marki w Polsce należący do sieci Marriott International. Hotel zlokalizowany jest przy katowickim lotnisku, a gościom oferuje 100 nowocześnie wyposażonych pokoi, lobby lounge, salę konferencyjną oraz mniejsze pomieszczenia do spotkań biznesowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.