Trwa Forum Apartamentów Inwestycyjnych w Warszawie

1
1110
24 września w stołecznym hotelu Radisson Blu Centrum została zainaugurowana premierowa edycja konferencji FAIN 2018, której patronuje portal Horeca Business Club. Liderzy polskiego i światowego rynku condohoteli i aparthoteli od poniedziałku dzielą się spostrzeżeniami dotyczącymi aktualnej sytuacji na rynku.

Dla zainteresowanych przygotowano szereg prezentacji oraz paneli dyskusyjnych, dzięki którym mogli zdobyć pokaźną dawkę wiedzy. Eksperci chętnie zagłębiali się w poszczególne wątki, nie unikali także odpowiedzi na zadawane przez słuchaczy wnikliwe pytania. Czas pomiędzy prelekcjami goście spędzali na rozmowach, gdzie w mniej formalnej atmosferze mogli wymienić uwagi, a także nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Podczas pierwszego dnia konferencji na scenie zobaczyliśmy m.in: Mateusza Kusznierewicza (polskiego mistrza olimpijskiego z Atlanty), Pawła Kobierskiego (członka zarządu grupy Sun&Snow), Michała Kasprzyka (Biuro Mówców SPICE) i Justynę Bauta-Szostak (biuro MDDP). W poniedziałek skupiono się głównie na tematach podatków, modelach zarządzania oraz możliwościach rozwoju rynku.

Organizatorzy nie zapomnieli także o rozrywce dla gości i po konferencji zaprosili wszystkich do przestrzeni eventowej w kamienicy przy ul. Szpitalnej 8A na zamknięty bankiet.

Dziś drugi dzień konferencji, podczas którego poruszone zostaną m.in. tematy pokoleniowej zmiany nawyków, łączenia oczekiwań gości i inwestorów hotelowych oraz efektywnego projektowania wnętrz hotelowych.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.