Ewa Słodczyk dyrektorką generalną Scandinavia Resort&Marine

0
694
Fot.: Joanna Matuszyńska

Ewa Słodczyk z początkiem maja objęła obowiązki dyrektorki generalnej Scandinavia Resort&Marine. Po 8 latach pracy rozstała się z Centuria Hotel&Natural SPA.

Swoją karierę w hotelarstwie zaczynała jako recepcjonistka w Hotelu Opera w Sopocie. Kilka lat spędziła w Qubus Hotel gdzie pełniła funkcję kierowniczki ds. sprzedaży i marketingu. Na prawie dwa lata związała się z hotelem Villa Verde Congress&SPA, odpowiadając za marketing.

W 2014 roku trafiła do Hotel Centuria Wellness&SPA, gdzie kierowała marketingiem przez pierwsze 2 lata. W 2017 roku objęła funkcję zastępcy dyrektora generalnego hotelu. Na tym stanowisku przepracowała ponad 5 lat.

Reklama

Ewa Słodczyk, dyrektorka generalna Scandinavia Resort&Marine
„Po ponad 9 latach opuszczam Jurę Krakowsko-Czestochowską, którą zdążyłam pokochać miłością wielką. To piękny region. Ostatnie prawie 8 lat spędziłam w wyjątkowym miejscu jakim jest Centuria Hotel&Natural SPA. To miejsce mające szczególne szczęście do fantastycznych Gości i świetnego zespołu. Zostawiam tam kawałek siebie i cząstkę serca i trzymam kciuki za przyszłe sukcesy, bo wierzę, że pasmo powodzeń będzie trwać.

Podjęłam decyzję o zmianie w związku z potrzebą podjęcia nowych wyzwań i z nadzieją, na nowe możliwości rozwoju. Scandinavia Resort&Marine to świetne miejsce, które od momentu powstania dynamicznie się rozwija mimo niesprzyjających warunków rynkowych i wydaje się, że to nie koniec zmian. Wierzę, że to idealne miejsce dla mnie.”

Scandinavia Resort to m.in. kompleks 14 domków urządzonych w stylu skandynawskim, art deco lub industrialnym, położonych wokół starannie zaprojektowanego patio. To idealna propozycja dla Gości, którzy szukają niesztampowego miejsca na nocleg, dopracowanego w każdym detalu, zapewniającego domową atmosferę i klimat jak z bajki. Dla gości przygotowano łącznie 95 miejsc noclegowych.

Projekt Marine to miejsce, którego oryginalna koncepcja opiera się na nadaniu drugiego życia 40 morskim kontenerom, które zostały pieczołowicie odnowione i przekształcone w nowoczesne, rodzinne apartamenty. Funkcjonalne rozwiązania, doskonałe wyposażenie i efektowne wykończenie. Tutaj goście mają do dyspozycji 212 miejsc noclegowych.

Łącznie kompleks oferuje ponad 300 miejsc noclegowych oraz 18 miejsc dla kamperów. Zaplecze konferencyjno-eventowe składa się z kopuły sferycznej na 110 osób oraz sali konferencyjnej, która pomieści 30 uczestników spotkania.

Oba obiekty oddają do dyspozycji gości m.in. restaurację, plażę i Scandi Beach Club, basen, saunę, jacuzzi, boisko do siatkówki, dmuchańce, bezpieczny plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnię rowerów i skuterów Scandi Bike, bezpłatny transfer do Energylandii.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.