Ewa Słodczyk dyrektorką generalną Scandinavia Resort&Marine

0
1474
Fot.: Joanna Matuszyńska

Ewa Słodczyk z początkiem maja objęła obowiązki dyrektorki generalnej Scandinavia Resort&Marine. Po 8 latach pracy rozstała się z Centuria Hotel&Natural SPA.

Swoją karierę w hotelarstwie zaczynała jako recepcjonistka w Hotelu Opera w Sopocie. Kilka lat spędziła w Qubus Hotel gdzie pełniła funkcję kierowniczki ds. sprzedaży i marketingu. Na prawie dwa lata związała się z hotelem Villa Verde Congress&SPA, odpowiadając za marketing.

W 2014 roku trafiła do Hotel Centuria Wellness&SPA, gdzie kierowała marketingiem przez pierwsze 2 lata. W 2017 roku objęła funkcję zastępcy dyrektora generalnego hotelu. Na tym stanowisku przepracowała ponad 5 lat.

Ewa Słodczyk, dyrektorka generalna Scandinavia Resort&Marine
„Po ponad 9 latach opuszczam Jurę Krakowsko-Czestochowską, którą zdążyłam pokochać miłością wielką. To piękny region. Ostatnie prawie 8 lat spędziłam w wyjątkowym miejscu jakim jest Centuria Hotel&Natural SPA. To miejsce mające szczególne szczęście do fantastycznych Gości i świetnego zespołu. Zostawiam tam kawałek siebie i cząstkę serca i trzymam kciuki za przyszłe sukcesy, bo wierzę, że pasmo powodzeń będzie trwać.

Podjęłam decyzję o zmianie w związku z potrzebą podjęcia nowych wyzwań i z nadzieją, na nowe możliwości rozwoju. Scandinavia Resort&Marine to świetne miejsce, które od momentu powstania dynamicznie się rozwija mimo niesprzyjających warunków rynkowych i wydaje się, że to nie koniec zmian. Wierzę, że to idealne miejsce dla mnie.”

Scandinavia Resort to m.in. kompleks 14 domków urządzonych w stylu skandynawskim, art deco lub industrialnym, położonych wokół starannie zaprojektowanego patio. To idealna propozycja dla Gości, którzy szukają niesztampowego miejsca na nocleg, dopracowanego w każdym detalu, zapewniającego domową atmosferę i klimat jak z bajki. Dla gości przygotowano łącznie 95 miejsc noclegowych.

Projekt Marine to miejsce, którego oryginalna koncepcja opiera się na nadaniu drugiego życia 40 morskim kontenerom, które zostały pieczołowicie odnowione i przekształcone w nowoczesne, rodzinne apartamenty. Funkcjonalne rozwiązania, doskonałe wyposażenie i efektowne wykończenie. Tutaj goście mają do dyspozycji 212 miejsc noclegowych.

Łącznie kompleks oferuje ponad 300 miejsc noclegowych oraz 18 miejsc dla kamperów. Zaplecze konferencyjno-eventowe składa się z kopuły sferycznej na 110 osób oraz sali konferencyjnej, która pomieści 30 uczestników spotkania.

Oba obiekty oddają do dyspozycji gości m.in. restaurację, plażę i Scandi Beach Club, basen, saunę, jacuzzi, boisko do siatkówki, dmuchańce, bezpieczny plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnię rowerów i skuterów Scandi Bike, bezpłatny transfer do Energylandii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.