IGHP patronem październikowej konferencji Hotel Meeting!

0
949
Listę patronów październikowej edycji branżowej konferencji biznesowej Hotel Meeting poszerzyła Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, która od 15 lat skutecznie lobbuje na rzecz tworzenia warunków rozwoju życia gospodarczego, w tym szczególnie hotelarstwa i gastronomii, a także wspiera wszelkie inicjatywy gospodarcze swoich członów.

IGHP jest rzecznikiem środowiska biznesu hotelowego i gastronomicznego w kontaktach z administracją państwową na szczeblu lokalnym, regionalnym, krajowym oraz na szczeblu Unii Europejskiej. Aktywnie uczestniczy w tworzeniu regulacji prawnych dotyczących sektora hotelarsko-gastronomicznego, kształtuje i upowszechnia zasady etyki w działalności gospodarczej poprzez opracowywanie i doskonalenie norm rzetelnego postępowania w obrocie gospodarczym.

Swoje cele IGHP osiąga poprzez delegowanie swoich przedstawicieli do uczestniczenia w pracach instytucji doradczo-opiniodawczych, działających przy organach administracji państwowej oraz Sejmu i Senatu RP, w sprawach działalności gospodarczej, szczególnie branży hotelarsko-gastronomicznej.

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego:
– prowadzi działalność promocyjną na rzecz członków;
– rekomenduje obiekty hotelowe i firmy z nimi współpracujące;
– certyfikuje produkty i usługi dla hotelarstwa i gastronomii;
– rekomenduje firmy – dostawców HoReCa;
– obejmuje patronatem wszelkie inicjatywy, imprezy, targi promujące rozwój sektora hotelarsko-gastronomicznego;
– nawiązuje kontakty z partnerami krajowymi i zagranicznymi;
– przeciwdziała nieuczciwej konkurencji w sektorze hotelarsko-gastronomicznym;
– poprzez współpracę IGHP z instytucjami unijnymi (np. HOTREC) monitoruje prawo Unii Europejskiej i jego skutki dla branży hotelarskiej i gastronomicznej.

1 stycznia 2015 roku Izba stała się członkiem HOTREC – Konfederacji Narodowych Organizacji Hoteli, Restauracji, Kawiarni w krajach UE i europejskim obszarze ekonomicznym.

W ramach współpracy i opisanych wyżej działań Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego zdecydowała się objąć patronatem jesienną edycję konferencji biznesowej Hotel Meeting, która odbędzie się 22 października w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Wśród dumnych patronów październikowego wydarzenia znajduje się również portal Horeca Business Club.

Już teraz zapraszamy do udziału wszystkich przedstawicieli branży hotelarskiej. Rejestracji można dokonywać za pomocą platformy Evenea.Więcej szczegółów na temat Hotel Meeting Businesswoman Edition, w tym program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.