Trwa ekspansja sieci restauracji Olimp. Kolejne lokale już wkrótce

0
1319
22 października miało miejsce oficjalne otwarcie pierwszej w stolicy Dolnego Śląska restauracji pod szyldem Olimp. Niespełna tydzień wcześniej zainaugurowano drugi lokal tej sieci w Gdańsku. To jednak nie koniec dynamicznego rozwoju konceptu należącego do Grupy Gastromall.

Najnowszy punkt sieci Olimp znajduje się w budynku biurowym Dominikański przy ul. ks. Piotra Skargi 3 we Wrocławiu i jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Sieć Restauracji Olimp stale się powiększa. Aktualnie Grupa Gastromall posiada w swoim portfolio już 79 lokali tej marki na terenie całego kraju. 16 października zainaugurowano drugą restaurację w Gdańsku, a w planach są kolejne otwarcia w takich miastach, jak Gubin, Pruszków i Bydgoszcz.

Marka Olimp należy do największych i najszybciej rozwijających się sieci restauracji typu fast casual dining w Polsce. We wszystkich lokalach tej sieci funkcjonuje system samoobsługowy – klient sam wybiera rodzaj, a także ilość potrawy i płaci ujednoliconą cenę za 100 gr jedzenia. To daje gościom możliwość komponowania autorskiego posiłku, według własnych preferencji. W ofercie restauracji Olimp można znaleźć różnorodne dania kuchni europejskiej z elementami kuchni orientalnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.