Trwa ekspansja sieci restauracji Olimp. Kolejne lokale już wkrótce

0
496
22 października miało miejsce oficjalne otwarcie pierwszej w stolicy Dolnego Śląska restauracji pod szyldem Olimp. Niespełna tydzień wcześniej zainaugurowano drugi lokal tej sieci w Gdańsku. To jednak nie koniec dynamicznego rozwoju konceptu należącego do Grupy Gastromall.

Najnowszy punkt sieci Olimp znajduje się w budynku biurowym Dominikański przy ul. ks. Piotra Skargi 3 we Wrocławiu i jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Reklama

Sieć Restauracji Olimp stale się powiększa. Aktualnie Grupa Gastromall posiada w swoim portfolio już 79 lokali tej marki na terenie całego kraju. 16 października zainaugurowano drugą restaurację w Gdańsku, a w planach są kolejne otwarcia w takich miastach, jak Gubin, Pruszków i Bydgoszcz.

Marka Olimp należy do największych i najszybciej rozwijających się sieci restauracji typu fast casual dining w Polsce. We wszystkich lokalach tej sieci funkcjonuje system samoobsługowy – klient sam wybiera rodzaj, a także ilość potrawy i płaci ujednoliconą cenę za 100 gr jedzenia. To daje gościom możliwość komponowania autorskiego posiłku, według własnych preferencji. W ofercie restauracji Olimp można znaleźć różnorodne dania kuchni europejskiej z elementami kuchni orientalnej.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.