1 września ruszy Mercure Katowice Centrum

0
396

Liczący 268 nowoczesnych i komfortowych pokoi nowy hotel Mercure Katowice Centrum dzięki ekologicznym rozwiązaniom pokazuje wizję współczesnego, odpowiedzialnego hotelarstwa. Obiekt powstał w myśl filozofii green & clean.

Fasada budynku pokryta naturalną i żywą roślinnością, wykorzystanie odnawialnych źródeł energii oraz wody deszczowej, użycie ekologicznych materiałów czy zaawansowany system monitoringu zarządzania wodą i energią to tylko niektóre z ekologicznych rozwiązań zastosowanych w hotelu.

Jak wygląda odpowiedzialne hotelarstwo i zielona przyszłość miasta? W jaki sposób przyczyniają się do niej nowoczesne hotele? Odpowiedzi na te i wiele pytań wraz z otwarciem drzwi dla pierwszych gości Mercure Katowice Centrum udzieli już w przyszłym miesiącu.

Reklama

Największa roślinna ściana w Katowicach
CZY WIESZ, ŻE W SAMYM CENTRUM STOLICY ŚLĄSKA POWSTAJE OBIEKT POKRYTY NAJWIĘKSZĄ W MIEŚCIE ŚCIANĄ Z ŻYWYCH ROŚLIN? TO ATRAKCJA, KTÓRA NA TRWAŁE WPISZE SIĘ W KRAJOBRAZ KATOWIC JAKO SYMBOL POKAZUJĄCY, ŻE PRZEMYSŁOWA STOLICA POLSKI PRZECHODZI ZIELONĄ TRANSFORMACJĘ.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!