Rafał Kincer dyrektorem generalnym Royal Tulip Warsaw Apartments

0
1545

Rafał Kincer został dyrektorem generalnym Royal Tulip Warsaw Apartments, 318-pokojowego obiektu na Woli.

Rafał Kincer to konsultant inwestycji hotelowych, trener, prawdziwy pasjonat hotelarstwa i gastronomii, specjalista marketingowego zarządzania strategicznego, sprzedaży oraz budowania i motywowania zespołów. Jest absolwentem Executive MBA na Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy AE w Poznaniu oraz Akademii Strategicznego Przywództwa ICAN Institute. Był m.in. wiceprezesem spółki deweloperskiej i współtwórcą sieci Hotele Diament.

Zanim trafił do Marvipolu przez 4,5 roku pełnił funkcję dyrektora ds. operacyjnych w Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej – spółce posiadającej w swoim portfolio 17 hoteli oraz ośrodków wypoczynkowych. Do jego zadań należała m.in. zmiana wizerunku spółki. Od grudnia 2018 roku doradza zarządowi Marvipol Development w aspektach związanych z sektorem hotelarskim, a także zarządza inwestycją Unique Apartments na warszawskiej Woli. Od listopada 2021 roku zarządza Royal Tulip Warsaw Apartments.

Przypominamy Wam rozmowę z Rafałem Kincerem nagraną w 2019 roku w Horeca Radio, gdzie opowiada o inwestycjach realizowanych przez spółkę Marvipol.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.