Rafał Kincer dyrektorem generalnym Royal Tulip Warsaw Apartments

0
769

Rafał Kincer został dyrektorem generalnym Royal Tulip Warsaw Apartments, 318-pokojowego obiektu na Woli.

Rafał Kincer to konsultant inwestycji hotelowych, trener, prawdziwy pasjonat hotelarstwa i gastronomii, specjalista marketingowego zarządzania strategicznego, sprzedaży oraz budowania i motywowania zespołów. Jest absolwentem Executive MBA na Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy AE w Poznaniu oraz Akademii Strategicznego Przywództwa ICAN Institute. Był m.in. wiceprezesem spółki deweloperskiej i współtwórcą sieci Hotele Diament.

Zanim trafił do Marvipolu przez 4,5 roku pełnił funkcję dyrektora ds. operacyjnych w Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej – spółce posiadającej w swoim portfolio 17 hoteli oraz ośrodków wypoczynkowych. Do jego zadań należała m.in. zmiana wizerunku spółki. Od grudnia 2018 roku doradza zarządowi Marvipol Development w aspektach związanych z sektorem hotelarskim, a także zarządza inwestycją Unique Apartments na warszawskiej Woli. Od listopada 2021 roku zarządza Royal Tulip Warsaw Apartments.

Reklama

Przypominamy Wam rozmowę z Rafałem Kincerem nagraną w 2019 roku w Horeca Radio, gdzie opowiada o inwestycjach realizowanych przez spółkę Marvipol.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.