Gruby Benek z nową lokalizacją na Lubelszczyźnie

1
214
11 lutego sieć pizzerii Gruby Benek zaznaczyła swoją obecność w Chełmie. W dniu otwarcia okoliczni mieszkańcy mieli okazję spotkać na ulicach hostessy z ulotkami i poczęstunkiem – świeżą i pachnącą pizzą od Grubego Benka.

„Cieszymy się, że mapa Grubego Benka wzbogaciła się o lokal w tej części Polski. Chcemy być blisko fanów naszej pizzy i wszędzie tam, gdzie ducha przedsiębiorczości można połączyć z pasją i zamiłowaniem do gastronomii” – mówi Katarzyna Włodarczyk-Pięta, Członek Zarządu Spółki zarządzającej siecią.

Pierwszego dnia chełmski lokal Grubego Benka odwiedziło wielu gości, zrealizowano także kilkadziesiąt zamówień z dostawą.

„To dla nas znaki, że Gruby Benek jest z niecierpliwością oczekiwany w nowych lokalizacjach, szczególnie w miastach, gdzie marka debiutuje” – dodaje Katarzyna Włodarczyk-Pięta.

Ciepłe przyjęcie okazali również fani pizzy na Facebooku. Lokalny profil Grubego Benka polubiła rekordowa liczba osób – prawie 1000 użytkowników! Swoim gościom Gruby Benek jak zwykle proponuje różne warianty pizzy oraz m.in. BenBurgery, BenKury i sałatki. Wszystko to w nowoczesnym wnętrzu, które już w standardzie wyposażone jest w nowoczesny system wentylacyjny, ogólnodostępne Wi-Fi, duże monitory LED, na których prezentowane jest menu i aktualne promocje, a także montowane w stołach ładowarki indukcyjne.

Reklama

Reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!