Stołeczna kawiarnia zaprasza na botaniczne śniadania

0
146

W minioną sobotę ruszyła akcja wakacyjnych śniadań organizowana w Ogrodzie Botanicznym Polskiej Akademii Nauk. Posiłki są serwowane w przeznaczonych na ten event specjalnych zielonych strefach.

Od początku lipca warszawiacy mogą konsumować śniadania na świeżym powietrzu. W każdą sobotę i niedzielę w godzinach 10:30-13:30 w Ogrodzie Botanicznym przy ul. Prawdziwka 2 serwowane są bowiem śniadania w formie bufetu. Organizatorem jest kawiarnia Cafe Ogród.

Reklama

Posiłki nakłada się na talerz samemu, w myśl zasady „jesz ile chcesz”. Koszt dużego talerza wynosi 19 zł, a mniejszego, dziecięcego, 10 zł. Dodatkowo przy skorzystaniu z oferty śniadaniowej klienci otrzymują 20% zniżki na kawy, herbaty i napoje w kawiarni. Organizatorzy zachęcają do wspólnego piknikowania na trawie i zrelaksowania się wśród zieleni.

Oprócz śniadań zaplanowano też inne atrakcje. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w różnych warsztatach i aktywnościach. W każdą niedzielę o 12:30 odbywać się będą m.in. zajęcia ruchowe, spotkania, czy olimpiady.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!