Stołeczna kawiarnia zaprasza na botaniczne śniadania

0
929

W minioną sobotę ruszyła akcja wakacyjnych śniadań organizowana w Ogrodzie Botanicznym Polskiej Akademii Nauk. Posiłki są serwowane w przeznaczonych na ten event specjalnych zielonych strefach.

Od początku lipca warszawiacy mogą konsumować śniadania na świeżym powietrzu. W każdą sobotę i niedzielę w godzinach 10:30-13:30 w Ogrodzie Botanicznym przy ul. Prawdziwka 2 serwowane są bowiem śniadania w formie bufetu. Organizatorem jest kawiarnia Cafe Ogród.

Posiłki nakłada się na talerz samemu, w myśl zasady „jesz ile chcesz”. Koszt dużego talerza wynosi 19 zł, a mniejszego, dziecięcego, 10 zł. Dodatkowo przy skorzystaniu z oferty śniadaniowej klienci otrzymują 20% zniżki na kawy, herbaty i napoje w kawiarni. Organizatorzy zachęcają do wspólnego piknikowania na trawie i zrelaksowania się wśród zieleni.

Oprócz śniadań zaplanowano też inne atrakcje. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w różnych warsztatach i aktywnościach. W każdą niedzielę o 12:30 odbywać się będą m.in. zajęcia ruchowe, spotkania, czy olimpiady.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.