Stołeczna kawiarnia zaprasza na botaniczne śniadania

0
128

W minioną sobotę ruszyła akcja wakacyjnych śniadań organizowana w Ogrodzie Botanicznym Polskiej Akademii Nauk. Posiłki są serwowane w przeznaczonych na ten event specjalnych zielonych strefach.

Od początku lipca warszawiacy mogą konsumować śniadania na świeżym powietrzu. W każdą sobotę i niedzielę w godzinach 10:30-13:30 w Ogrodzie Botanicznym przy ul. Prawdziwka 2 serwowane są bowiem śniadania w formie bufetu. Organizatorem jest kawiarnia Cafe Ogród.

Posiłki nakłada się na talerz samemu, w myśl zasady „jesz ile chcesz”. Koszt dużego talerza wynosi 19 zł, a mniejszego, dziecięcego, 10 zł. Dodatkowo przy skorzystaniu z oferty śniadaniowej klienci otrzymują 20% zniżki na kawy, herbaty i napoje w kawiarni. Organizatorzy zachęcają do wspólnego piknikowania na trawie i zrelaksowania się wśród zieleni.

Oprócz śniadań zaplanowano też inne atrakcje. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w różnych warsztatach i aktywnościach. W każdą niedzielę o 12:30 odbywać się będą m.in. zajęcia ruchowe, spotkania, czy olimpiady.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.