„Zarządzanie przez spotkania – zwinność w erze ciągłych zmian” – podsumowanie szkolenia

0
1126

4 grudnia 2019 roku w hotelu Crown Piast Hotel & SPA Kraków odbył się praktyczny warsztat z cyklu programu edukacyjnego Meeting Professional Exellence Classes (MPEC), organizowanego przez stowarzyszenie MPI Poland Chapter, w tym roku pod hasłem „Hot Business Trends”.

Szkolenie poprowadziła Lena Czernecka – trener biznesu, Business Counsellor, coach, z wykształcenia psycholog. Tym razem poznaliśmy zasady efektywnego przeprowadzania spotkań z zespołem w myśl metodyki zwinności i dowiedzieliśmy się, jak organizować i przeprowadzać różne rodzaje spotkań.

„Szkolenie zorganizowane przez MPI Poland Chapter w naszym hotelu to czysty profesjonalizm, a przede wszystkim wiele cennych wskazówek od świetnego trenera, które można wykorzystywać w codziennej pracy. Większość uczestników mogła pochwalić się kilkunastoma latami działalności w branży eventowej, dzięki czemu dyskusje podejmowane w tym gronie były naprawdę inspirujące.” – podsumowuje gospodarz, Katarzyna Banach-Kowalenko – Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Crown Piast Hotel & SPA Kraków.

Ostatni warsztat realizowany w 2019 roku odwiedzili profesjonaliści branży spotkań z Krakowa i okolic, Warszawy, Poznania oraz Katowic.

„Wydarzenie było nie tylko okazją na edukację, ale również na bardzo dobry branżowy networking.” – relacjonuje Barbara Świderska – general manager w Dream Events i organizator „Galaktyki Eventu” – konferencji i warsztatów dedykowanych branży eventowej.

Spotkania inaugurujące cykl Meeting Professional Excellence Classes w 2020 roku: „Prowadzenie spotkań zespołu – trudne sytuacje i rozwiązywanie konfliktów” oraz „Sprzedaż wczoraj, dziś i  jutro, czyli co tak naprawdę się zmienia?” planowane są w terminach: 15 stycznia w Krakowie oraz 4 lutego w Warszawie i 3 marca w Katowicach.

Fot. Bartek Dziedzic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.