Sieć Papa Diego otwiera drugi lokal na Górnym Śląsku

0
1187
Meksykańska fala Papa Diego rozszerza swój zasięg na Śląsku. We wtorek 19 lutego otwarty został drugi lokal tej sieci w Katowicach, a pierwszy ze stolikami restauracyjnymi. Pełnej słońca, aromatycznej kuchni meksykańskiej mogą teraz spróbować goście odwiedzający Galerię Katowicką.

Prężnie rozwijająca się sieć restauracji zainaugurowała właśnie swój pierwszy lokal, w którym klienci mogą usiąść przy stolikach wewnątrz restauracji i na dłużej zanurzyć się w kolorowym świecie Papy Diego. Podczas meksykańskiej uczty goście lokalu spróbują m.in. tacos z wyjątkowymi salsami, nachos z dodatkami oraz burrito lub burrito bowli w różnych wersjach smakowych. Na smakoszy lokalnych potraw czeka wariacja meksykańskich dań z krupniokiem, fani słodyczy pochrupią churros z sosem czekoladowym, zaś goście gotowi na ostrzejsze wrażenia wybiorą salsy z wyciskających łzy pikantnych papryczek, których można spróbować wyłącznie po podpisaniu stosownego oświadczenia.

Nowa restauracja pod szyldem Papa Diego znajduje się na drugim poziomie w strefie restauracyjnej Galerii Katowickiej. To już 5 lokal tej sieci w naszym kraju – w ubiegłym roku otwarto restauracje w Katowicach (Galeria Libero), Gdańsku (Forum Gdańsk) i Poznaniu (Posnania), a w lutym br. – w Wołominie (Galeria Wołomin). W tym roku Papa Diego zainauguruje jeszcze swoje punkty m.in. w Warszawie (Centrum Praskie Koneser, Galeria Młociny), Łodzi (Manufaktura) i Opolu (CH Karolinka).

Papa Diego to pierwsza marka stworzona przez Foodio Concepts – firmę założoną przez spółkę Helios z Grupy Agora, operatora największej w Polsce sieci multipleksów oraz jej partnerów biznesowych – Piotra Grajewskiego i Piotra Komóra, doświadczonych managerów z branży restauracyjnej, którzy współtworzyli i zarządzali m.in. warszawskimi restauracjami Blue Cactus, Iguana Lounge i Hard Rock Cafe. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej oraz oficjalnym profilu na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.