RAJT zbiera pochlebne recenzje po Air Show Radom

0
1021
W dniach 25-26 sierpnia odbył się Air Show Radom. Międzynarodowe Pokazy Lotnicze połączone były z wystawą sprzętu wojskowego oraz prezentacjami branżowych firm. Za obsługę wydarzenia odpowiedzialne było m.in. stołeczne przedsiębiorstwo RAJT – producent hal namiotowych i namiotów bankietowych.

Wydarzenie miało miejsce na radomskim lotnisku przy ul. Sadków 1. Uważany za największą imprezę w historii polskiego lotnictwa Air Show uświetnił trwające od kilku miesięcy obchody stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Na czas pokazów kursowały specjalne autobusy, aby bez większych problemów dotrzeć na lotnisko. W tegorocznych pokazach w użyciu były również czołgi, aby podkreślić rangę Sił Zbrojnych. Nie zabrakło również oferty punktów gastronomicznych oraz pomocy medycznej.

Firma RAJT działa na rynku już od 1989 roku. Zajmuje się organizacją imprez plenerowych oferując produkcję i wynajem namiotów i hal, ich wyposażenia oraz mebli cateringowych. Po zakończonej realizacji Air Show Radom stołeczna firma zebrała bardzo pochlebne opinie, przede wszystkim za wybudowanie strefy VIP. Specjaliści z RAJT podeszli do swoich zobowiązań niezwykle profesjonalnie, zachowując najwyższy poziom techniczny, a przy tym zapewniając uczestnikom bezpieczeństwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.