Sieć Meet & Fit wkroczyła do lubelskiej galerii handlowej

1
1187
W minionym tygodniu popularna sieć typu bistro otworzyła kolejny lokal – tym razem w CH Atrium Felicity w Lublinie. To drugi punkt Meet & Fit zlokalizowany w centrum handlowym.

Nowa restauracja pod szyldem Meet & Fit znajduje się na parterze lubelskiej galerii handlowej w strefie Food Court. Atrium Felicity to obiekt handlowy o łącznej powierzchni całkowitej 172 tys. m2. Na jego terenie działa obecnie 135 punktów handlowo-usługowych.

W ciągu pierwszych trzech dni sieciowe bistro przy al. Wincentego Witosa 32 odwiedziło 2283 klientów, do czego przyczynił się w znacznej mierze wzmożony ruch związany z okresem promocji „Black Friday”.

Obecnie Meet & Fit jest największą w Polsce siecią lokali serwujących wegańskie oraz mięsne burgery pod jednym dachem. W menu znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskich, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone na zimno. Wszystkie burgery można wybrać w formie FIT, super FIT lub podane w bułce bezglutenowej.

W najbliższym czasie właściciele planują otwarcia lokali w kolejnych miastach. Równocześnie prowadzone są poszukiwania nowych franczyzobiorców.

„Poszukujemy partnerów do współpracy w miastach od 20 tys. mieszkańców oraz w średnich i dużych miejscowościach zarówno w galeriach handlowych, jak i w lokalach miejskich o średniej powierzchni. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem bistro „Meat & Fit” muszą liczyć się z inwestycją około 60-70 tys. zł netto w zależności od stanu technicznego lokalu. W tej kwocie ujęty jest już sprzęt, który można wziąć np. w leasing lub zakupić poprzez kredyt, a wtedy inwestycyjne nakłady gotówkowe znacznie się zmniejszą” – informuje Łukasz Błażejewski, Dyrektor Generalny 7th Street i Meet & Fit.

Meet & Fit – Slow Food to sieć małopowierzchniowych punktów gastronomicznych typu bistro działających w modelu kuchni otwartej. W menu Meat & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskie, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone na zimno, mleczne shake, kawy tradycyjne i smakowe. Meat & Fit wyróżnia się na tle innych firm gastronomicznych dbałością o odpowiednią ilość kalorii oraz optymalną zawartość wartości odżywczych w swoich daniach. Meat & Fit jest również członkiem pierwszej w historii branży organizacji zrzeszającej podmioty rynku gastronomicznego – Związku Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu (ZP HoReCa).

1 KOMENTARZ

  1. Lokale sieci Meet & Fit slow food w ostatnim czasie zamkneęy się w następujących miastach: WROCŁAW, STRZEGOM, WĄGROWIEC, KRAKÓW, ZŁOTORYJA, KŁODZKO, LUBLIN, /nie w galerii handlowej/, SIEDLCE, PIŁA, TARNOWSKIE GÓRY, ZŁOTÓW.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.