Grupa Manta to teraz Live Age

0
1110

Agencja eventowa Grupa Manta działa teraz pod nazwą Live Age. Nowa nazwa jest elementem nowej strategii, w której większe znaczenie mają nowe formy doświadczania marki i relacji, eventy ściśle łączą się z digitalem, a zadania agencji znacznie wykraczają poza tradycyjną rolę agencji eventowej.

Uznaliśmy, że po 20 latach brand nie mówi dość dobrze o tym, jacy dzisiaj jesteśmy my sami, jacy są ludzie i projekty, które realizujemy. Grupa Manta to długa i dobra historia, ale potrzebujemy nowej, która pomoże wprowadzić wydarzenia naszych klientów w nowe realia i będzie impulsem dla zmiany. Teraz łatwiej nam będzie mówić o tym, czym staje się nowoczesna komunikacja live – mówi Szymon Pasaj, wspólnik i dyrektor produkcji.

Zmiana nazwy nie wiąże się ze zmianami właścicielskimi agencji, która pod nową nazwą rozwija także wszystkie dotychczasowe projekty. Live Age (dawnej Grupa Manta) specjalizuje się w komunikacji live, realizuje wydarzenia, projekty brand experience, ekspozycje interaktywne i live dla digitalu. Pracuje między innymi dla Microsoft, Ringier Axel Springer Polska, Husqvarna Group, Medicover, Digital Dragons.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.