Wielki sukces charytatywnej inicjatywy dyrektorki hoteli Kossak i Senacki!

0
816
Krajowa branża hotelarska po raz kolejny udowodniła, że słowo hospitality oznacza znacznie więcej niż tylko gościnność. Tym razem wielkim gestem wykazali się przedstawiciele krakowskich obiektów, którzy zaledwie dwa dni po publikacji artykułu na naszych łamach oraz na facebookowej grupie Polish Hoteliers zapełnili listę darczyńców potrzebnych do przygotowania świątecznych prezentów dla wszystkich podopiecznych miejscowych Domów Dziecka!

Zaledwie kilkadziesiąt godzin wystarczyło, aby charytatywne przedsięwzięcie zainicjowane przez Annę Gasińską, dyrektorkę krakowskich hoteli Kossak i Senacki, przybrało imponujących rozmiarów. Do pokaźnej już listy hoteli zaangażowanych w akcję (m.in. Hilton Garden Inn Hotel Kraków, Queen Butique Hotel, Pałac Bonerowski, Indigo, Galicja, INX Design, Conrad, Krakus, sieci RT i Q Hotel) lawinowo zaczęły przyłączać się kolejne obiekty, a także firmy z sektorów FMCG (FoodCare), edukacyjno-rozrywkowego (Historyland) czy IT (Kajware).

Dzięki zaangażowaniu wyżej wymienionych podmiotów podopieczni małopolskich Domów Dziecka otrzymają bogate paczki świąteczne, w których nie zabraknie łakoci i zabawek, a także bilety do interaktywnego centrum rozrywki i edukacji, gdzie będą mogli wraz ze swoimi opiekunami poznawać historię Polski oraz podziwiać makiety wybudowane z kultowych klocków Lego.

Jako dumny patron medialny akcji serdecznie dziękujemy za wsparcie wszystkim darczyńcom i zachęcamy pozostałych przedstawicieli branży do włączenia się w dobroczynną inicjatywę. Uroczyste wręczenie prezentów odbędzie się 18 grudnia w Krakowie.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Św. Jan Paweł II

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.