Jaki wpływ na sukces rekrutacji ma treść ogłoszenia?

0
1339
Podczas kwietniowej konferencji Hotel Meeting 2018 menedżer i doradca biznesowy z wieloletnim doświadczeniem Robert Gorzelak podpowie, jak skonstruować modelowe ogłoszenie rekrutacyjne. Zaprezentuje także przykłady z branż, które wcześniej niż HoReCa odczuły problemy rynku pracownika.

Robert Gorzelak jest absolwentem Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu zespołów oraz projektów dla firm z branży szkoleniowej, nieruchomości oraz hotelarskiej. Obecnie piastuje stanowisko Głównego Konsultanta / Menedżera w firmie Recon Consulting Sp. z o.o., gdzie do jego głównych obowiązków należy m.in. doradztwo w zakresie kształtowania oferty oraz kreowania i pozycjonowania marki trzygwiazdkowego hotelu oraz kontakty z klientami kluczowymi.

Na konferencji Hotel Meeting 2018 Robert Gorzelak wygłosi prezentację pt. „Pozyskiwanie pracowników: Wpływ treści ogłoszeń na sukces rekrutacji”, podczas której poruszy następujące tematy:

  • Czy treść ogłoszenia rekrutacyjnego może wpłynąć na liczbę zgłoszeń?
  • Co warto ująć w ogłoszeniu rekrutacyjnym?
  • Czy ogłoszenie na portalu rekrutacyjnym w gazecie i na facebooku muszą mieć taką samą treść i układ?
  • Przykłady z branż, które wcześniej niż HoReCa odczuły problemy rynku pracownika.


Pełna agenda wystąpień tegorocznych prelegentów na oficjalnej stronie internetowej konferencji Hotel Meeting 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.