Mariusz Plichta dyrektorem generalnym Vienna House Mokotów Warsaw

0
656
Fot.: Viena House / LinkedIn

Mariusz Plichta z początkiem marca objął stanowisko dyrektora generalnego Vienna House Mokotow Warsaw.

Podczas swojej wieloletniej kariery zawodowej związanej z hotelarstwiem miał okazję pracować m.in. dla Holiday Inn Warsaw Józefów, gdzie zaczynał jako Conference and Banquet Manager, a po dwóch latach został Assistant Food and Beverage Managerem.

Następnie trafił, także do działu F&B, do Hotelu Warszawianka, później do Hotelu Arłamów, aż w końcu do Hilton Garden Inn Kraków Airport. Zmienił stanowisko przenosząc się do Zamku Janów Podlaski, gdzie objął funkcję dyrektora operacyjnego.

Reklama

Ponad cztery lata przepracował w Radisson Blu, skąd przeniósł się właśnie do Vienna House Mokotow Warsaw, gdzie objął najwyższą funkcję w hotelu.

Vienna House Mokotow Warsaw oferuje gościom 164 klimatyzowane pokoje z łazienkami w klimacie wellness. Pobyt obejmuje także śniadania, a goście mogą skorzystać także z usług restauracji Greenhouse oraz letni taras w stylu włoskiego placu. Przestrzeń konferencyjna obejmuje 180 m² i składa się z 4 klimatyzowanych sal dla maksymalnie 150 osób. Do dyspozycji gości jest także 114 m² strefy fitness, ze sprzętem do treningu cardio i siłowego.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!