Rodzina de Lubicz Szeliskich otworzyła kolejny hotel na Wybrzeżu

0
9998
To już trzecia hotelarska inwestycja rodu de Lubicz Szeliskich w północnym rejonie Polski. Do tej pory prowadzili oni hotele Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka oraz Lubicz Spa & Wellness. Teraz do tego zacnego grona dołączył The Sun, który oferuje 32 pokoje i znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie promenady.

W nowym hotelu w Ustce znajdziemy kameralną strefę SPA ze strefą masażu, gabinetem kosmetycznym, sauną i wanną jacuzzi oraz restaurację. Idąc za obecnym trendem, postanowiono także nawiązać do ekologii.

„Edukacja ekologiczna jest bardzo ważna, dlatego w ciekawy sposób będziemy zapoznawać naszych gości z tematyką związaną z ekologią. Warto informować odwiedzających nas turystów, aby byli świadomi otaczającej ich w tym miejscu fauny i flory oraz promować ochronę przyrody. Dzięki temu jesteśmy jedynym w Ustce hotelem eko friendly – tłumaczy Dorota Janczukowicz, Sales & Marketing Manager.

W portfolio de Lubicz Szeliskich znajduje się także ekskluzywny Hotel Grand Lubicz. Jest utrzymany w pięciogwiazdkowym standardzie i zajmuje blisko 28 tys. m² powierzchni użytkowej. Obecnie jest największym i najlepiej wyposażonym kompleksem tego typu na Wybrzeżu. W 2009 r. połączył się z Uzdrowiskiem Ustka, kiedy zostało ono wykupione przez Hotel Lubicz wraz z firmą Pierre Rene, której prezesem był wtedy Henryk de Lubicz Szeliski a prezesem Hotelu Lubicz Łukasz – jego syn. Działalność uzdrowiskowa została od tamtego momentu znacznie poszerzona. Aktualnie oferowane są nie tylko usługi lecznicze i hotelarskie, ale także profesjonalna odnowa biologiczna.

Po otwarciu The Sun by Lubicz łączna liczba pokoi oferowanych przez hotele należące do rodziny de Lubicz Szeliskich wynosi niespełna 400 (Grand Lubicz – 311, Hotel Lubicz Wellness & SPA – 55).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.