Nowoczesne Spa – odcinek 1 (audycja Horeca Radio)

0
1078
W premierowym odcinku cyklu audycji pt. „Nowoczesne Spa” Anna Tafelska, współwłaścicielka firmy szkoleniowo-doradczej SPA Professionals obsługującej najlepsze obiekty SPA w Polsce, doradzi, jak zbudować rentowne SPA od projektu po wyposażenie.

Anna Tafelska to niekwestionowany ekspert w dziedzinie sprzedaży, komunikacji i obsługi klienta SPA. Prowadzi firmę szkoleniowo-doradczą SPA Professionals, wykłada również na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie sprzedaży, marketingu i zarządzania przychodem SPA. Z branżą wellness i fitness związana jest od 20 lat. W tym czasie zdążyła wypracować sobie renomę świetnego szkoleniowca, który w prosty i bezpośredni sposób potrafi przekazać wiedzę i zmotywować do działania. Od października współprowadzi w Horeca Radio cykl audycji pt. „Nowoczesne Spa”, w których tłumaczy, jak powinno funkcjonować nowoczesne SPA.

Zapraszamy do wysłuchania pierwszej audycji pt. „Jak zbudować rentowne SPA od projektu po wyposażenie”.

„Pomagam właścicielom i dyrektorom hoteli budować rentowne SPA, które dobrze funkcjonują, mają dobre opinie i które zarabiają pieniądze, a nie są tylko kosztownym działem hotelu. Przedstawię mój punkt widzenia na strukturę SPA, sposób wynagradzania pracowników i strukturę obowiązków”.

Anna Tafelska, współwłaścicielka firmy szkoleniowo-doradczej SPA Professionals

Pobierz audycję w formacie MP3

Partnerzy audycji:

        

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.