Dziś rusza Max Premium Burgers w Radomiu

0
1850
Fot.: Max Premium Burgers Polska

Dziś o godz. 9:00 ruszyła najnowsza restauracja Max Premium Burgers, którą sieć zlokalizowała w Radomiu. Lokal będzie świadczył także usługę Drive Thru.

Restauracja zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ulic Grzecznarowskiego i Białej. Wewnątrz lokalu przygotowano dla gości 100 miejsc, a w ogródku na zewnętrz 80. Na otwarciu najnowszej inwestycji sieci swoją obecność zapowiedział jej szef Richard Bergfors.

W radomskiej restauracji zatrudnienie znalazło 30 osób. Cała sieć zatrudnia blisko 6000 pracowników na świeci i prowadzi ponad 170 restauracji w takich krajach jak Polska, Szwecja, Norwegia, Dania oraz Egipt. Co ciekawe firma rozwija się organicznie, co oznacza, że nie oferuje współpracy na zasadzie franczyzy, a stawia na inwestycje we własne lokale.

Polski oddział firmy działa dopiero od czterech lat i w tym czasie udziało się otworzyć restauracje w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Tychach, Świętochłowicach i Radomiu. W planach jest otwarcie kolejnej restauracji w Płocku. Menu sieci oparte jest głównie o burgery.

O otwarciu tej restauracji informowaliśmy kilka tygodni temu w artykule Max Premium Burgers w Radomiu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.